روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • درخواست آمریکا از صربستان برای تحویل یکی از شهروندان این کشور به جرم کلاهبرداری ارزهای دیجیتال؛ صربستان پذیرفت

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " درخواست آمریکا از صربستان برای تحویل یکی از شهروندان این کشور به جرم کلاهبرداری ارزهای دیجیتال؛ صربستان پذیرفت از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ منتشر شد.

درخواست آمریکا از صربستان برای تحویل یکی از شهروندان این کشور به جرم کلاهبرداری ارزهای دیجیتال؛ صربستان پذیرفت

صربستان فردی را به آمریکا تحویل داده است که در دادگاه فدرال دالاس متهم به کلاهبرداری ۷۰ میلیون دلاری از سرمایه گذاران شده بود؛ بیشتر فریب خوردگان از ساکنان شمال ایالت تگزاس هستند اما شهروندان دیگر کشورها در میان آنها دیده می شوند. به گزارش کوین دسک، وزارت دادگستری آمریکا مدعی شد که این طرح کلاهبرداری به صورت […]

The post درخواست آمریکا از صربستان برای تحویل یکی از شهروندان این کشور به جرم کلاهبرداری ارزهای دیجیتال؛ صربستان پذیرفت appeared first on ارزدیجیتال.

صربستان فردی را به آمریکا تحویل داده است که در دادگاه فدرال دالاس متهم به کلاهبرداری ۷۰ میلیون دلاری از سرمایه گذاران شده بود؛ بیشتر فریب خوردگان از ساکنان شمال ایالت تگزاس هستند اما شهروندان دیگر کشورها در میان آنها دیده می شوند.به گزارش کوین دسک، وزارت دادگستری آمریکا مدعی شد که این طرح کلاهبرداری به صورت جذب فریبکارانه سرمایه با استفاده از اختیار معامله دوگانه (Binary Option) و استخراج ارز دیجیتال بوده است.براساس بیانیه وزارت دادگستری آمریکا، اختیار معامله دوگانه به شکل «پرداخت سود میانگین ۸۰ درصدی و وعده بازپرداخت ۲۰ درصد برای هر معامله ناموفق» تبلیغ شده بود. این فرد در تبلیغات کلاهبردارانه در پلتفرم استخراج ارز دیجیتال ادعا کرده بود که سرمایه گذاران می توانند با «نصف قیمت بازار» بیت کوین خریداری کنند.مقام های صربستان این مرد ۳۲ ساله را که نامش آنتونیه استویکوویچ (Antonije Stojilkovic) است، در ماه ژوئیه سال گذشته میلادی دستگیر کردند و پلیس اف بی آی آمریکا روز پنجشنبه گذشته او را به منطقه شمالی ایالت تگزاس منتقل کرد. ادعا شده که این فرد پنج هم دست صرب و دو هم دست اهل آمریکا داشته است.وزارت دادگستری آمریکا مدعی است که متهمان اقدام به ایجاد فعالیت معاملاتی، تاریخچه برداشت و رسیدهای جعلی می کردند. استویکوویچ و همدستانش در صورتی که محکوم شوند، با مجازاتی تا ۲۰ سال حبس روبه رو خواهند بود.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " درخواست آمریکا از صربستان برای تحویل یکی از شهروندان این کشور به جرم کلاهبرداری ارزهای دیجیتال؛ صربستان پذیرفت از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×