روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " هکرها روی اپ blockfolio پیام نژادپرستانه ارسال کردند: سیاه‌ها حق ندارند از این نرم‌افزار استفاده کنند! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ منتشر شد.

هکرها روی اپ blockfolio پیام نژادپرستانه ارسال کردند: سیاه‌ها حق ندارند از این نرم‌افزار استفاده کنند!

پس از انتشار پیام های نژادپرستانه در بخش سیگنال های بلاکفولیو، این شرکت ضمن عذرخواهی از کاربران اعلام کرد که ۱۰ دلار به حساب های معاملاتی روی این پلتفرم اضافه کرده است. به گزارش کوین دسک، پلتفرم مدیریت پورتفوی بلاکفولیو (Blockfolio) پس از انتشار پست های نژادپرستانه در نرم افزار پورتفولیو و اخبار خود، عذرخواهی کرد. دوشنبه شب دست کم دو پیام […]

The post هکرها روی اپ Blockfolio پیام نژادپرستانه ارسال کردند: سیاه ها حق ندارند از این نرم افزار استفاده کنند! appeared first on ارزدیجیتال.

پس از انتشار پیام های نژادپرستانه در بخش سیگنال های بلاکفولیو، این شرکت ضمن عذرخواهی از کاربران اعلام کرد که ۱۰ دلار به حساب های معاملاتی روی این پلتفرم اضافه کرده است.به گزارش کوین دسک، پلتفرم مدیریت پورتفوی بلاکفولیو (Blockfolio) پس از انتشار پست های نژادپرستانه در نرم افزار پورتفولیو و اخبار خود، عذرخواهی کرد.دوشنبه شب دست کم دو پیام که به نظر می رسید از طرف پلتفرم های مشهور ارزهای دیجیتال هستند، در حالی در بخش سیگنال های بلاکفولیو منتشر شد که دربردارنده محتوای نژادپرستانه بود.بخش سیگنال های بلاکفولیو یک فید ارتباطی است که به پروژه های توکنی امکان می دهد با جامعه کاربران خود ارتباط و تعامل داشته باشند.این شرکت تأکید کرد که هیچ حسابی تحت تأثیر این اتفاقات قرار نگرفته است و این حادثه روی هیچ یک از ویژگی های معاملاتی تأثیری نگذاشته است. بلاکفولیو افزود:سم بنکمن فراید (Sam Bankman-Fried)، مدیرعامل صرافی FTX که مالک بلاکفولیو است، در توییتی نوشت که به همه حساب های معاملاتی این نرم افزار ۱۰ دلار به رسم عذرخواهی داده می شود.هیچ یک از اعضای تیم بلاکفولیو نمی خواست چنین اتفاقی بیافتد. اما ما همه مسئول محصول مان هستیم و هر کاری که بتوانیم برای برای اصلاح آن انجام می دهیم. من به همراه شماری از دیگر اعضای تیم امروز کمکی مالی به ACLU [اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا] خواهیم کرد.بلاکفولیو در پاسخ به سؤال رسانه ها مبنی بر به این پرسش کوین دسک که مشخصاً چه برنامه ای برای جلوگیری از سوء استفاده های این چنینی از سیستم سیگنال در آینده دارد، پاسخی فوری نداده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هکرها روی اپ blockfolio پیام نژادپرستانه ارسال کردند: سیاه‌ها حق ندارند از این نرم‌افزار استفاده کنند! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×