روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " سازمان ملل: کره شمالی با هک کیف پول‌های ارز دیجیتال بودجه سلاح‌های هسته‌ای خود را تأمین کرده است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ منتشر شد.

سازمان ملل: کره شمالی با هک کیف پول‌های ارز دیجیتال بودجه سلاح‌های هسته‌ای خود را تأمین کرده است

کارشناسان سازمان ملل در گزارشی گفتند که هکرهای مرتبط با کره شمالی در سال ۲۰۲۰ بیش از ۳۱۶ میلیون دلار ارز دیجیتال سرقت و این کشور بودجه برنامه سلاح های هسته ای خود را از این طریق تأمین کرده است. به گزارش کوین دسک، کارشناسان سازمان ملل بر این باور هستند که هک و سرقت ارزهای دیجیتال […]

The post سازمان ملل: کره شمالی با هک کیف پول های ارز دیجیتال بودجه سلاح های هسته ای خود را تأمین کرده است appeared first on ارزدیجیتال.

کارشناسان سازمان ملل در گزارشی گفتند که هکرهای مرتبط با کره شمالی در سال ۲۰۲۰ بیش از ۳۱۶ میلیون دلار ارز دیجیتال سرقت و این کشور بودجه برنامه سلاح های هسته ای خود را از این طریق تأمین کرده است.به گزارش کوین دسک، کارشناسان سازمان ملل بر این باور هستند که هک و سرقت ارزهای دیجیتال به ارزش صدها میلیون دلار توسط کره شمالی انجام و برای تأمین بودجه سلاح های هسته ای و برنامه موشک های بالستیک این کشور در سال ۲۰۲۰ استفاده شده است.گزارشی که روز دوشنبه در اختیار اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد قرار گرفت، حاکی است که مجرمان مرتبط با کره شمالی در سال گذشته میلادی نیز به حملات علیه مؤسسه های مالی و صرافی های ارز دیجیتال ادامه داده اند.براساس گزارش روز سه شنبه خبرگزاری آسوشیتدپرس، کارشناسان تخمین می زنند از سال ۲۰۱۹ تا نوامبر ۲۰۲۰ حدود ۳۱۶.۴ میلیون دلار دارایی های دیجیتال توسط این عوامل به سرقت رفته است.این کارشناسان به یک مورد حمله در سپتامبر سال ۲۰۲۰ علیه یک صرافی ارز دیجیتال اشاره کردند که طی آن، ۲۸۱ میلیون دلار ارز دیجیتال سرقت شد. این مورد ممکن است مربوط به بروز یک حفره در صرافی کوکوین (KuCoin) در ماه گذشته باشد. هکرها با استفاده از این حفره موفق شدند میلیون ها سرقت کنند.کارشناسان سازمان ملل درباره فعالیت های انجام شده توسط آژانس اطلاعاتی کره شمالی، موسوم به اداره کل شناسایی، تحقیق کرده اند. این آژانس به دلیل حمله به شرکت های ارز دیجیتال و دفاعی، تحت تحریم سازمان ملل است.گفته می شود که کره شمالی ارزهای دیجیتال سرقتی را از طریق کارگزاری های غیررسمی در چین پولشویی می کند تا ارزهای فیات مثل دلار ایالات متحده به دست آورد.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سازمان ملل: کره شمالی با هک کیف پول‌های ارز دیجیتال بودجه سلاح‌های هسته‌ای خود را تأمین کرده است از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×