روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نامه نماینده مجلس به رئیس‌جمهور: بیت کوین و رمزارزها از بورس جلو زده‌اند، جلوی آنها را بگیرید! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ منتشر شد.

نامه نماینده مجلس به رئیس‌جمهور: بیت کوین و رمزارزها از بورس جلو زده‌اند، جلوی آنها را بگیرید!

رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور، وزرای اطلاعات، اقتصاد، صمت و رییس بانک مرکزی نسبت به لزوم اتخاذ تدابیری برای معاملات رمز ارزهای خارجی هشدار داد. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایسنا، مجتبی توانگر در نامه های جداگانه خطاب به حسن روحانی، حجت الاسلام علوی، دژپسند، رزم حسینی و همتی […]

The post نامه نماینده مجلس به رئیس جمهور: بیت کوین و رمزارزها از بورس جلو زده اند، جلوی آنها را بگیرید! appeared first on ارزدیجیتال.

رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور، وزرای اطلاعات، اقتصاد، صمت و رییس بانک مرکزی نسبت به لزوم اتخاذ تدابیری برای معاملات رمز ارزهای خارجی هشدار داد.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایسنا، مجتبی توانگر در نامه های جداگانه خطاب به حسن روحانی، حجت الاسلام علوی، دژپسند، رزم حسینی و همتی نوشت:«متاسفانه بعد از مدیریت مسأله دار دولت در بازار سرمایه، بسیاری از لیدرهای ناصالح سرمایه مردم در فضای مجازی، نسبت به تشویق مردم به خرید رمزارزهای خارجی به خصوص بیت کوین اقدام نموده اند و اکنون جستجوی کلمات مربوطه در فضای مجازی از جستجوی کلمه بورس پیشی گرفته است و این یعنی عده ای ناآشنا و ناآگاه در جستجوی راهی برای ورود به این حوزه هستندعلاوه بر اینکه این موضوع احتمالا به تشدید خرید غیررسمی ارز برای این منظور منجر می شود؛ متاسفانه خرید ریالی رمزارز از درگاه های پرداخت داخلی نیز در حال انجام است.و به احتمال فراوان مسأله ای شبیه به سکه ثامن در این موضوع، به صورت شدیدتر قابل تکرار است.بنابراین دولت محترم لازم است؛ اولا درگاه های پرداخت مشکوک به این مبادلات را هرچه سریع تر مسدود نمایند و ثانیا اقدامات لازم برای شناسایی مسیرهای خرید ارزی بیت کوین و تبلیغ کنندگان در فضای مجازی را انجام و اجازه ندهند این موضوع باعث ضربه شدید به اقتصاد کشور و بازار سرمایه شود.ضروری ست اقدامات لازم در این خصوص به کمیته اقتصاددیجیتال مجلس شورای اسلامی اطلاع داده شود تا لازم نباشد اقدامات نظارتی بعدی در پیگیری ماجرا(سوال، ماده ۲۳۴ آیین نامه و..) انجام گیرد.» تصویری از نامه که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نامه نماینده مجلس به رئیس‌جمهور: بیت کوین و رمزارزها از بورس جلو زده‌اند، جلوی آنها را بگیرید! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×