روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بیانیه کمیسیون بلاکچین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ منتشر شد.

بیانیه کمیسیون بلاکچین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور

کمیسیون بلاکچین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در ارتباط با حواشی اخیر پیرامون معاملات ارزهای دیجیتال و وب سایت های خریدوفروش این ارزها بیانیه ای منتشر کرد. به گزارش ارزدیجیتال، متن کامل بیانیه جداگانه کمیسیون بلاک چین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور را از اینجا مشاهده کنید. پیش تر این کمیسیون با […]

The post بیانیه کمیسیون بلاکچین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیانیه کمیسیون بلاکچین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×