روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس سازمان بورس: خرید و فروش رمزارزها تخلف است و موجب خروج ارز می‌شود؛ مجلس ورود کند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ منتشر شد.

رئیس سازمان بورس: خرید و فروش رمزارزها تخلف است و موجب خروج ارز می‌شود؛ مجلس ورود کند

دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس، گفت خرید و فروش رمزارز ها یک «تخلف» است و مجلس شورای اسلامی باید به مسئله ورود کند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از روزنامه جوان، دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس اوراق بهادار در برنامه رونمایی از معاملات اوراق آتی نقره و عرضه سنگ آهن گفت: ما باید از ادبیات سیاسی […]

The post رئیس سازمان بورس: خرید و فروش رمزارزها تخلف است و موجب خروج ارز می شود؛ مجلس ورود کند appeared first on ارزدیجیتال.

دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس، گفت خرید و فروش رمزارز ها یک «تخلف» است و مجلس شورای اسلامی باید به مسئله ورود کند.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از روزنامه جوان، دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس اوراق بهادار در برنامه رونمایی از معاملات اوراق آتی نقره و عرضه سنگ آهن گفت:تقاضای ما از مجلس شورای اسلامی این است که در بحث خرید و فروش رمزارز ها ورود پیدا کند. این امر تخلف بوده و کانالی است که منجر به خروج سرمایه از کشور می شود. نوسانی که در بازار سرمایه ایجاد شد در سایر بازار ها هم بود، اما بازار های موازی بورس پس از اصلاح بازگشتند، اما بورس نه. باید اعتماد را به سهامداران بازگردانیم.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس سازمان بورس: خرید و فروش رمزارزها تخلف است و موجب خروج ارز می‌شود؛ مجلس ورود کند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×