روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " هشدار وزارت نیرو به استخراج‌کنندگان خانگی رمزارز از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ منتشر شد.

هشدار وزارت نیرو به استخراج‌کنندگان خانگی رمزارز

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق، در مصاحبه اخیر خود ضمن هشدار به استخراج کنندگان خانگی رمزارز، گفت که در طرح جمع آوری مراکز استخراج رمزارز حدود ۴۰ مگاوات از مراکز غیرمجاز جمع آوری شده اند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور، در گفت وگویی گفت: طی طرح جمع آوری […]

The post هشدار وزارت نیرو به استخراج کنندگان خانگی رمزارز appeared first on ارزدیجیتال.

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق، در مصاحبه اخیر خود ضمن هشدار به استخراج کنندگان خانگی رمزارز، گفت که در طرح جمع آوری مراکز استخراج رمزارز حدود ۴۰ مگاوات از مراکز غیرمجاز جمع آوری شده اند.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور، در گفت وگویی گفت:این مراکز ضمن اینکه جمع آوری و جرایم خود را پرداخت می کنند دستگاه های رمزارز خود را باید بفروش برسانند. از قوه قضاییه می خواهیم با این افراد به شدت برخورد کند چراکه استفاده بی جا از بیت المال که برای همگان است امری ناشایست است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هشدار وزارت نیرو به استخراج‌کنندگان خانگی رمزارز از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×