روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " فیروزآبادی: بیت کوین نباید به بخشی از پول رایج کشور تبدیل شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ منتشر شد.

فیروزآبادی: بیت کوین نباید به بخشی از پول رایج کشور تبدیل شود

ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که این شورا تولید و استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال را در صورتی که مدیریت شده باشد، تأیید می کند اما با استفاده از این ارزها به عنوان ارز رایج کشور مخالف است. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، استخراج […]

The post فیروزآبادی: بیت کوین نباید به بخشی از پول رایج کشور تبدیل شود appeared first on ارزدیجیتال.

ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که این شورا تولید و استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال را در صورتی که مدیریت شده باشد، تأیید می کند اما با استفاده از این ارزها به عنوان ارز رایج کشور مخالف است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، استخراج بیت کوین یا رمزارز از مدتی پیش در کشور مرسوم شد و با نوساناتی که قیمت آن در جهان داشت تولید این ارز دیجیتال روند رو به رشدی را در کشور تجربه کرد. این در حالی است که رشد بی حدومرز استخراج بیت کوین آسیب های زیادی را برای کشور به همراه دارد.ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره مدیریت استخراج بیت کوین در ایران و کاربرد های آن توضیح داد:باید از ظرفیت های رمزارز ها برای تسهیل تجارت و گردش پولی هزینه های مالی در کشور استفاده کنیم، ولی اگر بخواهد بخش بزرگی از ثروت کشور به صورت منجمد شده در امری مجازی قرار بگیرد موافق نیستیم و این موضوع را تسهیل نمی کنیم.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فیروزآبادی: بیت کوین نباید به بخشی از پول رایج کشور تبدیل شود از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×