روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " الکس جونز اعلام کرد یک لپ‌تاپ حاوی ۱۰,۰۰۰ بیت کوین را گم کرده است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ منتشر شد.

الکس جونز اعلام کرد یک لپ‌تاپ حاوی ۱۰,۰۰۰ بیت کوین را گم کرده است

الکس جونز، مجری پرحاشیه برنامه اینفووارز (Infowars)، ادعا کرده است که لپ تاپی که در آن ۱۰,۰۰۰ بیت کوین قرار داشت را گم کرده است. او این لپ تاپ را ۱۰ سال از مکس کایزر (Max Keiser) گرفته بود. به گزارش بیت کوین داتکام، جونز که بنیان گذار گروه رسانه ای راستگرای اینفووارز است، اعلام کرده که یک لپتاپ […]

The post الکس جونز اعلام کرد یک لپ تاپ حاوی ۱۰,۰۰۰ بیت کوین را گم کرده است appeared first on ارزدیجیتال.

الکس جونز، مجری پرحاشیه برنامه اینفووارز (Infowars)، ادعا کرده است که لپ تاپی که در آن ۱۰,۰۰۰ بیت کوین قرار داشت را گم کرده است. او این لپ تاپ را ۱۰ سال از مکس کایزر (Max Keiser) گرفته بود.به گزارش بیت کوین داتکام، جونز که بنیان گذار گروه رسانه ای راستگرای اینفووارز است، اعلام کرده که یک لپتاپ حاوی ۱۰,۰۰۰ بیت کوین را گم کرده است. او روز سنه شنبه و در برنامه فلاگرانت ۲ (Flagrant ۲) با حضور اندرو شولز (Andrew Shulz) و آکاش سینگ (Akaash Singh) خبر گم شدن این لپتاپ را اعلام کرد. جونز ادعا می کند که کایزر این لپتاپ را ۱۰ سال پیش با او داده است.جونز به دلیل تئوری های توطئه خود مشهور است. مجله نیویورک، او را به عنوان «برترین تئوری پرداز توطئه جهان» توصیف کرده است. مرکز حقوقی فقر هم از جونز به عنوان «قوی ترین تئوری پرداز توطئه در تاریخ معاصر آمریکا» یاد کرده بود. جونز مدت ها به عنوان یکی از منتقدان بیت کوین شناخته می شد. اواسط ماه فوریه گذشته (بهمن ۹۸)، او روی آنتن زنده تلویزیون به کایزر گفت:این صحبت ها در حالی انجام شد که در آن زمان کایزر پیش بینی کرده بود قیمت بیت کوین به ۴۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.شولز خیلی سریع ارزش این حجم از بیت کوین را به جونز یادآور شد. طبق تخمین شولز، با قیمت فعلی بیت کوین، ارزش ۱۰,۰۰۰ بیت کوین معادل ۵۰۰ میلیون دلار خواهد بود. شولز پس از اعلام این مبلغ با خنده خطاب به جونز گفت:جونز سپس دو بار به آرامی روی صورت خود زد و گفت «حقم است»؛ اتفاقی که پس از آن موجب خنده عوامل صحنه شد. در حال حاضر قیمت بیت کوین در محدوده ۵۶,۲۰۰ دلار قرار دارد.بله. در آن زمان قیمت [بیت کوین] ۵ دلار بود. داستان جونز یکی از تکان دهنده ترین فصل های [کتاب] بیت کوین استکحالا بیت کوین های جونز ۵۶۵ میلیون دلار ارزش دارند. خیلی زود (در سال ۲۰۲۱)، ارزش آنها به ۲.۲ میلیارد دلار می رسد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " الکس جونز اعلام کرد یک لپ‌تاپ حاوی ۱۰,۰۰۰ بیت کوین را گم کرده است از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×