روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " روسیه آزمایش ارز دیجیتال ملی خود، «روبل دیجیتال» را تا پایان ۲۰۲۱ آزمایش خواهد کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ منتشر شد.

روسیه آزمایش ارز دیجیتال ملی خود، «روبل دیجیتال» را تا پایان ۲۰۲۱ آزمایش خواهد کرد

بر اساس اظهارات یک مقام ارشد، بانک مرکزی روسیه ظاهراً قصد دارد نسخه اولیه یک پلتفرم روبل دیجیتال را تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ اجرایی کند. به گزارش «The block» و به نقل از وب سایت خبری روسی پرایم (Prime)، الکسی زابوتکین (Alexey Zabotkin)، معاون رئیس بانک مرکزی روسیه، گفته است که این نمونه اولیه […]

The post روسیه آزمایش ارز دیجیتال ملی خود، «روبل دیجیتال» را تا پایان ۲۰۲۱ آزمایش خواهد کرد appeared first on ارزدیجیتال.

بر اساس اظهارات یک مقام ارشد، بانک مرکزی روسیه ظاهراً قصد دارد نسخه اولیه یک پلتفرم روبل دیجیتال را تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ اجرایی کند.به گزارش «The block» و به نقل از وب سایت خبری روسی پرایم (Prime)، الکسی زابوتکین (Alexey Zabotkin)، معاون رئیس بانک مرکزی روسیه، گفته است که این نمونه اولیه قبل از انجام آزمایش های تکمیلی در سال ۲۰۲۲ و پس از یک رونمایی عمومی، عملیاتی خواهد شد. گزارش دیگری از کوین دسک نیز تأیید کرده است که بانک مرکزی روسیه قصد دارد برنامه اش را برای ساخت یک روبل دیجیتال عمومی کند.این تحولات درجه ای از قطعیت را به آنچه الویرا نابیولینا (Elvira Nabiullina) رئیس بانک مرکزی روسیه در اکتبر گذشته (مهر) گفته بود، می افزاید. او راه اندازی ارز دیجیتال ملی این کشور تا پایان سال ۲۰۲۱ را صرفاً به عنوان یک احتمال مطرح کرده بود. بانک مرکزی روسیه هنوز هرگونه پیشرفت در نمونه اولیه ارز دیجیتال ملی را طی این هفته تأیید نکرده است.نابیولینا قبلاً گفته بود که ارز دیجیتال ملی به عنوان «شکل سوم پول» عمل خواهد کرد و جایگزین پول نقد و پرداخت های دیجیتال غیرنقدی نمی شود و در عوض صرفاً به کاربران یک گزینه پرداخت اضافی اعطا خواهد کرد. او همچنین گفته بود هر چند ارز دیجیتال ملی امکان ناشناس ماندن را همچون پول نقد فراهم نمی کند اما استفاده از ارز دیجیتال محرمانگی را برای کاربران افزایش خواهد داد. در حالی که زابوتکین امیدوار است زیرساخت ارز دیجیتال ملی تا پایان سال ۲۰۲۱ فراهم شود، اما او می گوید کاربران قادر به انجام تراکنش با پول واقعی در طی دوره آزمایشی اولیه نخواهند بود.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " روسیه آزمایش ارز دیجیتال ملی خود، «روبل دیجیتال» را تا پایان ۲۰۲۱ آزمایش خواهد کرد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×