روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " قراردادهای هوشمند مانند قراردادهای عادی در ایالت آیووا آمریکا به رسمیت شناخته شدند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ منتشر شد.

قراردادهای هوشمند مانند قراردادهای عادی در ایالت آیووا آمریکا به رسمیت شناخته شدند

مجلس نمایندگان ایالت آیووا لایحه ای را تصویب کرده است که نقل وانتقالات و اسناد ثبت شده روی قراردادهای هوشمند را به رسمیت می شناسد. به گزارش کوین تلگراف، مجلس نمایندگان ایالت آیووا، روز دوشنبه لایحه ای را تصویب کرد که بر اساس آن، تراکنش ها و اسناد ثبت شده روی قراردادهای هوشمند بلاک چین را به رسمیت می شناسد. این لایحه قانونی […]

The post قراردادهای هوشمند مانند قراردادهای عادی در ایالت آیووا آمریکا به رسمیت شناخته شدند appeared first on ارزدیجیتال.

مجلس نمایندگان ایالت آیووا لایحه ای را تصویب کرده است که نقل وانتقالات و اسناد ثبت شده روی قراردادهای هوشمند را به رسمیت می شناسد.به گزارش کوین تلگراف، مجلس نمایندگان ایالت آیووا، روز دوشنبه لایحه ای را تصویب کرد که بر اساس آن، تراکنش ها و اسناد ثبت شده روی قراردادهای هوشمند بلاک چین را به رسمیت می شناسد. این لایحه قانونی SF541 نام دارد و اوایل ماه جاری میلادی به تصویب مجلس سنای این ایالت رسیده بود.طبق این لایحه، قراردادهای هوشمند هم وجهه ای قانونی نظیر قراردادهای عادی پیدا می کنند. فناوری دفتر کل توزیع شده هم به عنوان یک ابزار ذخیره سوابقِ قابل اتکا و الکترونیکی عمل می کند. در بخشی از این لایحه آمده است:طبق این لایحه قانونی، یک قرارداد نباید تنها به این دلیل که یک قرارداد هوشمند است یا دارای بخش هایی از یک قرارداد هوشمند است، دارای مشروعیت و الزام اجرایی نباشد.این لایحه همچنین عنوان می کند هر گونه ثبت حقوق یا مالکیت را نمی توان با اتکا بر این مسئله که در یک شبکه بلاک چینی منتشر شده است، نادیده گرفت، مگر آنکه تراکنش مذکور مشخصاً با انتقال حقوق موردنظر در ارتباط باشد. در بخش دیگری از این لایحه می خوانیم:اگر یک شخص، دخیل یا تحت تأثیر یک تجارت خارجی یا بین ایالتی، از فناوری دفتر کل توزیع شده برای ثبت اطلاعاتی استفاده کند که متعلق به او است یا حق استفاده از آن را دارد، دارای حقوق قانونی است؛ مگر آنکه در ارتباط با تراکنشی با شرایطی که صراحتاً با انتقال حقوق مالکیت یا حقوق استفاده با چنین اطلاعاتی ذکر شده است، باشد.این لایحه قانونی روز دوشنبه بدون مخالفت نمایندگان و با ۹۴ رأی موافق تصویب شد. اوایل ماه مارس سال جاری میلادی (اسفند ۹۹) هم مجلس سنای این ایالت با ۴۷ رأی موافق و بدون رأی مخالف، این لایحه را تصویب کرده بود.استیو هانسن (Steve Hansen)، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، اعلام کرده بود که تصویب و عملیاتی شدن این لایحه در نهایت می تواند به قانون گذاری گسترده تر ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین، بی انجامد. جف شیپلی (Jeff Shipley)، نماینده جمهوری خواه این مجلس هم اعلام کرد که این لایحه بیش از آنکه به قانون گذاری مرتبط باشد، به تعریف این حوزه در زمان فعلی مربوط است. به گفته وی، بیت کوین هم تحت رویکرد این تعریف قرار می گیرد.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قراردادهای هوشمند مانند قراردادهای عادی در ایالت آیووا آمریکا به رسمیت شناخته شدند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×