روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " پلیس فتا: مردم از ارزهای دیجیتال خود مراقبت کنند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ منتشر شد.

پلیس فتا: مردم از ارزهای دیجیتال خود مراقبت کنند

سرهنگ علی محمد رجبی، رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا، در گفتگوی اخیر خود با ذکر مواردی برای محافظت از سرمایه های در بازار ارزهای دیجیتال، بر اهمیت حفاظت از سرمایه ها در این فضا تأکید کرد. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایسنا، سرهنگ علی محمد رجبی در این باره گفت: برای محافظت […]

The post پلیس فتا: مردم از ارزهای دیجیتال خود مراقبت کنند appeared first on ارزدیجیتال.

سرهنگ علی محمد رجبی، رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا، در گفتگوی اخیر خود با ذکر مواردی برای محافظت از سرمایه های در بازار ارزهای دیجیتال، بر اهمیت حفاظت از سرمایه ها در این فضا تأکید کرد.وی با بیان اینکه کاربران باید به یاد داشته باشند که یک رمز عبور قوی تنظیم کرده و آن را نزد خود محفوظ نگه دارند، گفت:همچین باید توجه داشت که کابران به هیچ عنوان نباید برنامه های خود را از منابع ناشناس نصب کرده و اکیدا توصیه می کنیم که برنامه ها را از مارکت های معتبر نصب کرده و همیشه قبل از نصب، نظرات کاربران در مورد آن ها را مورد بررسی قرار دهند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پلیس فتا: مردم از ارزهای دیجیتال خود مراقبت کنند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×