روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: پیگیر قاعده‌مند کردن فعالیت رمزارز‌ها هستیم از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ منتشر شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: پیگیر قاعده‌مند کردن فعالیت رمزارز‌ها هستیم

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به روند قانون گذاری ارزهای دیجیتال در کشور، اعلام کرد که مجلس به دنبال آن است که فعالیت رمزارزها در کشور، چارچوب و قوانین خاص خود را داشته باشد. به گزارش ارزدیجیتال، محمدرضا پورابراهیمی در گفت و گو با میزان، با اشاره به گزارش کمیسیون اقتصادی درباره رمزارزها، گفت: گزارش […]

The post رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: پیگیر قاعده مند کردن فعالیت رمزارز ها هستیم appeared first on ارزدیجیتال.

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به روند قانون گذاری ارزهای دیجیتال در کشور، اعلام کرد که مجلس به دنبال آن است که فعالیت رمزارزها در کشور، چارچوب و قوانین خاص خود را داشته باشد.به گزارش ارزدیجیتال، محمدرضا پورابراهیمی در گفت و گو با میزان، با اشاره به گزارش کمیسیون اقتصادی درباره رمزارزها، گفت:هدف کمیسیون اقتصادی این است که یک فعالیت اقتصادی در کشور شکل گیرد و از ظرفیت انرژی در کشور استفاده شود و همه این موارد بتواند اثر مثبتی در اقتصاد کشور داشته باشد اما به نحوی که این فعالیت ها قانونمند شود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: پیگیر قاعده‌مند کردن فعالیت رمزارز‌ها هستیم از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×