روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: به‌دنبال قانون‌مند کردن ارزهای دیجیتال هستیم از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ منتشر شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: به‌دنبال قانون‌مند کردن ارزهای دیجیتال هستیم

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان این مسئله که مجلس به دلیل خطرات بالای ارزهای دیجیتال خارجی، آنها تأیید نمی کند گفت که ارز دیجیتال ملی ایران، اگر در چهارچوب قانون باشد، خریدار خواهد داشت. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از میزان، پورابراهیمی در گفت و گو با میزان، با اشاره به موضوع رمز ارزها و […]

The post رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: به دنبال قانون مند کردن ارزهای دیجیتال هستیم appeared first on ارزدیجیتال.

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان این مسئله که مجلس به دلیل خطرات بالای ارزهای دیجیتال خارجی، آنها تأیید نمی کند گفت که ارز دیجیتال ملی ایران، اگر در چهارچوب قانون باشد، خریدار خواهد داشت. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از میزان، پورابراهیمی در گفت و گو با میزان، با اشاره به موضوع رمز ارزها و ورود کمیسیون اقتصادی مجلس به این فعالیت تجاری در کشور گفت:پورابراهیمی با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی مجلس به مبحث رمز ارز ها ورود کرده است، اظهار داشت:وی با بیان اینکه مقوله ارزآوری فعالیت رمز ارز ها برای کمیسیون اقتصادی مجلس مهم بوده است، تاکید کرد:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فعالیت در بیت کوین همچنان مخاطره آمیز است؟ گفت:این نماینده مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا رمز ارز تولید داخل مشتری هم دارد و یا خیر؟ گفت:بله. اگر ما خودمان اقدام به تولید رمز ارز آنهم با نظارت و در چارچوب قانون کنیم، رمز ارز تولید داخل قطعاً مشتری خواهد داشت، این در حالی است که ما رمز ارز خارجی را تائید نمی کنیم چرا که در آن حوزه ریسک فعالیت بالاست.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: به‌دنبال قانون‌مند کردن ارزهای دیجیتال هستیم از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×