روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " فعال مطرح: قیمت بیت کوین ممکن است قبل از رسیدن به ۶۰۰,۰۰۰ دلار تا ۲۰,۰۰۰ سقوط کند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ منتشر شد.

فعال مطرح: قیمت بیت کوین ممکن است قبل از رسیدن به ۶۰۰,۰۰۰ دلار تا ۲۰,۰۰۰ سقوط کند

اسکایت مینرد، مدیرارشد شرکت گوگنهایم، می گوید قیمت بیت کوین می تواند تا ۶۰۰,۰۰۰ دلار هم پیش برود؛ اما قبل از آن ممکن است تا ۲۰,۰۰۰ دلار سقوط کند. به گزارش کریپتو پوتیتو، اسکات مینِرد (Scott Minerd)، مدیر ارشد اطلاعات شرکت گوگنهایم پارتنرز (Guggenheim Partners) معتقد است که قیمت بیت کوین در طولانی مدت صعودی خواهد بود؛ اما […]

The post فعال مطرح: قیمت بیت کوین ممکن است قبل از رسیدن به ۶۰۰,۰۰۰ دلار تا ۲۰,۰۰۰ سقوط کند appeared first on ارزدیجیتال.

اسکایت مینرد، مدیرارشد شرکت گوگنهایم، می گوید قیمت بیت کوین می تواند تا ۶۰۰,۰۰۰ دلار هم پیش برود؛ اما قبل از آن ممکن است تا ۲۰,۰۰۰ دلار سقوط کند.به گزارش کریپتو پوتیتو، اسکات مینِرد (Scott Minerd)، مدیر ارشد اطلاعات شرکت گوگنهایم پارتنرز (Guggenheim Partners) معتقد است که قیمت بیت کوین در طولانی مدت صعودی خواهد بود؛ اما پیش از آن ممکن است حتی تا ۲۰,۰۰۰ دلار هم سقوط کند. به عقیده مینرد، اصلاح قیمتی که در روز یکشنبه شاهد آن بودیم ممکن است شروعی برای اصلاحات شدیدتر باشد و حتی ممکن است قیمت این ارز دیجیتال را تا ۲۰,۰۰۰ دلار هم کاهش دهد؛ اما قیمت بیت کوین در نهایت و در بلندمدت صعودی خواهد بود. مینرد معتقد است که قیمت بیت کوین در سال های پیش رو، می تواند تا ۶۰۰,۰۰۰ دلار نیز بالا رود.قیمت بیت کوین پس از ثبت رکورد تاریخی ۶۵,۰۰۰ دلار، دچار اصلاح شده است. کاهش قیمت بیت کوین در طول هفته جاری شدت گرفت و در عرض چند ساعت، قیمت این ارز دیجیتال به ۵۱,۵۰۰ دلار (یعنی کمترین قیمت در سه هفته گذشته) رسید.با این حال که قیمت بیت کوین از آن زمان کمی بیشتر شده، اما هنوز نتوانسته به ۶۰,۰۰۰ دلار برسد. اسکات مینرد در مصاحبه اخیر خود با CNBC به اصلاح قیمت بیت کوین اشاره کرد و گفت:قیمت بیت کوین در مدت زمانی کوتاه، افزایش چشمگیری را تجربه کرد و به نوعی دچار حباب شد. حال باید منتظر اصلاح شدید در قیمت این ارز دیجیتال باشیم.مینرد از این هم فراتر رفت و گفت که قیمت بیت کوین با بیش از ۵۰ درصد اصلاح، به رکورد خود در سال ۲۰۱۷، یعنی ۲۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. وی افزود که با این حال که چنین اصلاح قیمتی می تواند در کوتاه مدت به ضرر بیت کوین تمام شود، اما این «بخشی از فرایند پیشرفت بیت کوین و رسیدن آن به بازار صعودی نهایی» است.اسکات مینرد، مدیر ارشد اطلاعات شرکت گوگنهایم پارتنرزالبته لازم به ذکر است که مینرد پیش تر هم پیش بینی هایی را مبنی بر کاهش قیمت بیت کوین ارائه کرده بود. به عنوان مثال در ماه ژوئیه و پس از این که بیت کوین رکورد ۴۲,۰۰۰ دلار را ثبت کرد، مینرد باز هم به قیمت ۲۰,۰۰۰ دلار اشاره کرد و گفت که قیمت بیت کوین به ۲۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. او حتی معتقد بود که قیمت بیت کوین تا پایان سال از ۴۰,۰۰۰ دلار فراتر نمی رود؛ اما کمتر از یک ماه بعد، خلاف آن ثابت شد.جدا از پیش بینی هایی که مینرد در خصوص عملکرد بیت کوین در کوتاه مدت دارد، او و تیم گوگنهایم پارتنرز بازار طولانی مدت بیت کوین را صعودی تلقی می کنند. مینرد در اظهارنظرهایی تعجب انگیز، قیمت هدف بیت کوین را ۴۰۰,۰۰۰ دلار یا حتی ۶۰۰,۰۰۰ دلار پیش بینی کرده است.اگر قیمت هر واحد بیت کوین به ۶۰۰,۰۰۰ دلار افزایش پیدا کند، ارزش کل بازار این ارز دیجیتال به ۱۱ تریلیون دلار می رسد؛ یعنی چیزی بیش از ۵ برابر شرکت اپل که در حال حاضر پرارزش ترین شرکت جهان است. جالب است بدانید که ارزش کل بازار طلا نیز چیزی حدود ۱۱ تریلیون دلار تخمین زده می شود. بنابراین این اتفاق می تواند ارزش بازار بیت کوین را با ارزش بازار طلا برابر کند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فعال مطرح: قیمت بیت کوین ممکن است قبل از رسیدن به ۶۰۰,۰۰۰ دلار تا ۲۰,۰۰۰ سقوط کند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×