روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " مسترکارت برای ارائه کارت‌های ارزهای دیجیتال با یک صرافی همکاری می‌کند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ منتشر شد.

مسترکارت برای ارائه کارت‌های ارزهای دیجیتال با یک صرافی همکاری می‌کند

صرافی جمینی با همکاری شرکت مسترکارت، به دنبال ارائه کارت های اعتباری است. طبق اعلام این صرافی، کارت های اعتباری جمینی از تابستان امسال در اختیار کاربران قرار خواهد داد. به گزارش کوین دسک، این صرافی امانی، روز گذشته اطلاعات تازه ای از کارت های اعتباری ارزهای دیجیتال خود را منتشر کرد. جمینی پیش تر و در ماه ژانویه (بهمن) از […]

The post مسترکارت برای ارائه کارت های ارزهای دیجیتال با یک صرافی همکاری می کند appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مسترکارت برای ارائه کارت‌های ارزهای دیجیتال با یک صرافی همکاری می‌کند از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×