روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " انجمن بلاک چین برای تداوم فعالیت صرافی‌های ارز دیجیتال امضا جمع می‌کند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ منتشر شد.

انجمن بلاک چین برای تداوم فعالیت صرافی‌های ارز دیجیتال امضا جمع می‌کند

انجمن بلاک چین ایران با تشکیل کمپینی، از فعالان بازار ارزهای دیجیتال ایران خواسته است با امضای درخواستی، از تداوم فعالیت صرافی های ارزهای دیجیتال ایرانی حمایت کنند. در صورتی که امضاهای این نامه به حدنصاب برسد، برای پیگیری های بیشتر به مسئولین ارجاع داده می شود. به گزارش ارزدیجیتال، انجمن بلاک چین ایران در توییت خود، ضمن […]

The post انجمن بلاک چین برای تداوم فعالیت صرافی های ارز دیجیتال امضا جمع می کند appeared first on ارزدیجیتال.

انجمن بلاک چین ایران با تشکیل کمپینی، از فعالان بازار ارزهای دیجیتال ایران خواسته است با امضای درخواستی، از تداوم فعالیت صرافی های ارزهای دیجیتال ایرانی حمایت کنند. در صورتی که امضاهای این نامه به حدنصاب برسد، برای پیگیری های بیشتر به مسئولین ارجاع داده می شود.به گزارش ارزدیجیتال، انجمن بلاک چین ایران در توییت خود، ضمن دعوت از فعالان حوزه ارزهای دیجیتال برای امضای این نامه، نوشته است:چند روز پیش رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای فوری به رئیس کل بانک مرکزی و وزیر امور اقتصاد و دارایی، خواستار تعیین تکلیف ارزهای دیجیتال و اقدام برای ممانعت از ارائه درگاه پرداخت به فعالان «فاقد مجوز» این حوزه شد.در بخشی دیگری از این کارزار، با بیان این موضوع که برخورد «قهری» و «غیرمسئولانه» و «انسداد» بسترهای شفاف و قابل نظارت موجود در عمل، مصداق بارز خودتحریمی است، می خوانیم:ما، فعالین صنعت رمزارز و بلاکچین کشور خواستار آن هستیم تا با اجتناب از برخوردهای قهری و عجولانه در جهت انسداد درگاه پرداخت شرکت های فوق الذکر، مهلتی حداقل سه ماهه معین شده و در این مدت نسبت به تشکیل کمیته ای مشتمل بر تمامی دستگاه های ذی ربط اعم از بخش دولتی و تشکل های بخش خصوصی مثل انجمن بلاکچین، انجمن فینتک، نظام صنفی رایانه ای کشور، نظام صنفی رایانه ای تهران، اتاق بازرگانی ایران با قید فوریت اقدام شود تا این کمیته بتواند آیین نامه اجرایی بند ۱ مصوبه فوق الذکر هیئت وزیران را تهیه و ارائه نماید تا بدینوسیله از خروج هنگفت ارز از کشور و ایجاد ناامنی اقتصادی در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها جلوگیری شود.افرادی که تمایل به شرکت در این کمپین و امضای نامه مذکور را دارند می توانند تا ۲۶ خرداد با مراجعه به این لینک، نسبت به شرکت در آن اقدام کنند. تا به این لحظه ۳,۰۰۰ نفر این نامه را امضا کرده اند. در صورتی که تعداد امضاها به بیش از ۳۰,۰۰۰ برسد، کارگروهی ویژه برای پیگیری مستمر تشکیل خواهد شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " انجمن بلاک چین برای تداوم فعالیت صرافی‌های ارز دیجیتال امضا جمع می‌کند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×