روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " پلیس: صرافی‌ها مجوزی برای معاملات رمزارزها ندارند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ منتشر شد.

پلیس: صرافی‌ها مجوزی برای معاملات رمزارزها ندارند

سرهنگ علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، صبح امروز در نشست خبری گفت هم وطنان باید برای خرید و فروش رمزارزها به صرافی هایی مراجعه کنند که بانک مرکزی آنها را تعیین کرده. او در ادامه خاطرنشان کرد که عملاً مجوزی برای این کار صادر نشده است. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از […]

The post پلیس: صرافی ها مجوزی برای معاملات رمزارزها ندارند appeared first on ارزدیجیتال.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، صبح امروز در نشست خبری گفت هم وطنان باید برای خرید و فروش رمزارزها به صرافی هایی مراجعه کنند که بانک مرکزی آنها را تعیین کرده. او در ادامه خاطرنشان کرد که عملاً مجوزی برای این کار صادر نشده است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از تسنیم، سرهنگ علیپور در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار کرد:صرافی های داخل کشور مجوزی برای معاملات رمزارزها ندارند اما تعدادی از صرافی ها با هماهنگی بانک مرکزی این کار را انجام می دهند اما هنوز مجوزی برای معاملات ارزهای دیجیتال در کشور صادر نشده است البته به دنبال هدفمند و قانونمند کردن این کار هستند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پلیس: صرافی‌ها مجوزی برای معاملات رمزارزها ندارند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×