روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بیش از ۶۰ هزار نفر کارزار ممانعت از مسدودسازی درگاه‌های فروش ارز دیجیتال را امضا کردند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ منتشر شد.

بیش از ۶۰ هزار نفر کارزار ممانعت از مسدودسازی درگاه‌های فروش ارز دیجیتال را امضا کردند

سازمان نظام صنفی کشور به تازگی اعلام کرده است که کمپین جمع آوری امضا برای جلوگیری از مسدودسازی درگاه های صرافی های ارزهای دیجیتال، به هدف خود رسیده است. شایان ذکر است که بیش از ۶۰,۰۰۰ نفر در این کارزار شرکت کرده اند. به گزارش ارزدیجیتال، سازمان صنفی کشور، در کانال تلگرامی رسمی خود اعلام کرد که این کارزار به خوبی […]

The post بیش از ۶۰ هزار نفر کارزار ممانعت از مسدودسازی درگاه های فروش ارز دیجیتال را امضا کردند appeared first on ارزدیجیتال.

سازمان نظام صنفی کشور به تازگی اعلام کرده است که کمپین جمع آوری امضا برای جلوگیری از مسدودسازی درگاه های صرافی های ارزهای دیجیتال، به هدف خود رسیده است. شایان ذکر است که بیش از ۶۰,۰۰۰ نفر در این کارزار شرکت کرده اند.به گزارش ارزدیجیتال، سازمان صنفی کشور، در کانال تلگرامی رسمی خود اعلام کرد که این کارزار به خوبی پیش رفته است و ماحصل آن بسیار موفق بوده است.در این اطلاعیه، ضمن تشکر از افرادی که در کارزار شرکت کردند، آمده است:با تلاش انجمن فنآوران زنجیره بلوک ایران، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و انجمن صنفی فنآوری های نوین مالی جهت جلوگیری از مسدود سازی درگاه های پرداخت اینترنتی و صرافی ها و با هدف قانون گذاری در آیین نامه هیئت دولت، کارزار به خوبی پیش رفته است و ماحصل آن بسیار موفق بوده است.هدف این کارزار جمع آوری حدود ۳۰,۰۰۰ امضا بود تا درخواست به مراجع بالادستی نظیر دولت و رسانه ها ارجاع داده شود. این در حالی است که این کارزار موفق به جمع آوری ۶۰,۰۰۰ امضا شده است.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیش از ۶۰ هزار نفر کارزار ممانعت از مسدودسازی درگاه‌های فروش ارز دیجیتال را امضا کردند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×