روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " انتقاد نمایندگان مجلس از گزارش وزیر نیرو؛ توضیحات قانع‌کننده نبود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ منتشر شد.

انتقاد نمایندگان مجلس از گزارش وزیر نیرو؛ توضیحات قانع‌کننده نبود

رضا اردکانیان امروز با حضور در صحن مجلس افزایش دما و ماینینگ را را به عنوان دو علت اصلی خاموشی های اخیر عنوان کرد اما نمایندگان مجلس نسبت به توضیحات وزیر نیرو قانع نشدند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علیرضا سلیمی، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، در واکنش به صحبت های اردکانیان گفت: […]

The post انتقاد نمایندگان مجلس از گزارش وزیر نیرو؛ توضیحات قانع کننده نبود appeared first on ارزدیجیتال.

رضا اردکانیان امروز با حضور در صحن مجلس افزایش دما و ماینینگ را را به عنوان دو علت اصلی خاموشی های اخیر عنوان کرد اما نمایندگان مجلس نسبت به توضیحات وزیر نیرو قانع نشدند.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علیرضا سلیمی، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، در واکنش به صحبت های اردکانیان گفت:محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به مطالبات معوق نیروگاه های برق بخش خصوصی گفت:رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در رابطه با ارزهای دیجیتال و میزان برق مصرفی آن ها توضیح داد:متناسب با شرح وظایف برای این حوزه اعتبار تخصیص داده نشده است. نظام مند کردن تولید رمزارزها با استفاده از ماینرها یکی از مواردی است که مجلس شورای اسلامی باید به آن ورود کند. با توجه به کاهش بارندگی ها ما در زمستان نیز با وضعیت کنونی مواجه خواهیم بود و باید برنامه ریزی معینی برای تامین برق شود. اکنون در مناطق سردسیر حدود چهار ساعت با قطعی برق مواجه هستیم.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " انتقاد نمایندگان مجلس از گزارش وزیر نیرو؛ توضیحات قانع‌کننده نبود از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×