روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " خالق کاردانو: بیت کوین بدترین دشمن خودش است و از اتریوم شکست خواهد خورد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ منتشر شد.

خالق کاردانو: بیت کوین بدترین دشمن خودش است و از اتریوم شکست خواهد خورد

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیان گذار کاردانو، می گوید بیت کوین در مقایسه با اتریوم و سایر شبکه های اثبات سهام بسیار کند است. او در ادامه بیت کوین را بدترین دشمن خودش خواند و او را بازنده رقابت با اتریوم توصیف کرد. به گزارش کوین تلگراف، مدیرعامل IOHK و هم بنیان گذار اتریوم می گوید بیت کوین به دلیل سرعت […]

The post خالق کاردانو: بیت کوین بدترین دشمن خودش است و از اتریوم شکست خواهد خورد appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خالق کاردانو: بیت کوین بدترین دشمن خودش است و از اتریوم شکست خواهد خورد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×