روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " در لیست افراد تحت‌تعقیب پلیس مخفی آمریکا نام چند مجرم حوزه ارزهای دیجیتال هم وجود دارد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ منتشر شد.

در لیست افراد تحت‌تعقیب پلیس مخفی آمریکا نام چند مجرم حوزه ارزهای دیجیتال هم وجود دارد

سرویس مخفی ایالات متحده، لیست افراد تحت تعقیب خود را منتشر کرد. در بین آنها نام چندین مجرم حوزه ارزهای دیجیتال قرار دارد. به گزارش دکریپتو، سرویس مخفی ایالات متحده، که وظیفه آن محافظت از شخصیت های سیاسی و تحقیقات جنایی است، لیستی از افراد تحت تعقیب خود را منتشر کرده است. در این لیست نام […]

The post در لیست افراد تحت تعقیب پلیس مخفی آمریکا نام چند مجرم حوزه ارزهای دیجیتال هم وجود دارد appeared first on ارزدیجیتال.

سرویس مخفی ایالات متحده، لیست افراد تحت تعقیب خود را منتشر کرد. در بین آنها نام چندین مجرم حوزه ارزهای دیجیتال قرار دارد.به گزارش دکریپتو، سرویس مخفی ایالات متحده، که وظیفه آن محافظت از شخصیت های سیاسی و تحقیقات جنایی است، لیستی از افراد تحت تعقیب خود را منتشر کرده است. در این لیست نام چند مجرم حوزه ارزهای دیجیتال نیز به چشم می خورد.آلن گارسیا (Allan Garcia)، شهروند ۳۶ ساله کاستاریکا، به اتهام مدیریت امور جاری لیبرتی رزرو (Liberty Reserve)، شرکتی که گفته می شد در حوزه فعالیت های مربوط به ارزهای دیجیتال کار می کند، یکی از این افراد است.سرویس مخفی آمریکا در این باره می گوید:این شرکت به قطب مالی دنیای جرایم اینترنتی تبدیل شد و طیف گسترده ای از فعالیت های مجرمانه آنلاین از جمله کلاهبرداری کارت های اعتباری، سرقت هویت، کلاهبرداری در سرمایه گذاری، هک رایانه ای، فیلم های مستهجن از کودکان و قاچاق مواد مخدر را تسهیل می کرد. دانیل پوتخین (Danil Potekhin)، از کشور روسیه، یکی دیگر از مجرمان مرتبط با ارزهای دیجیتال است که در لیست سرویس مخفی قرار دارد. بین ژوئن ۲۰۱۷ و آوریل ۲۰۱۸، پوتخین و همکارش دیمیتری کاراساویدی (Dmitrii Karasavidi)، یک کمپین فیشینگ را با هدف قرار دادن کاربران چندین صرافی ارز دیجیتال آغاز کردند. به گفته سرویس مخفی، این دو نفر توانستند برخی از دارایی های قربانیان را برداشت کرده و بازارهای ارز دیجیتال را دستکاری کنند.راشواد لامار تولوچ (Rashawd Lamar Tulloch)، شهروند ۳۳ ساله آمریکایی، متهم به پولشویی که در کلاهبرداری میلیون ها دلار دست داشته است، دیگر اسم شاخص این فهرست است. تالوچ کسب وکاری را راه اندازی کرده بود که پرداخت ها را به بیت کوین یا پول نقد تبدیل می کرد.حضور مجرمان مرتبط با حوزه ارزهای دیجیتال در بیشتر اسامی متهمان تحت تعقیب سرویس مخفی، نشان می دهد جرایمی که از دنیای ارزهای دیجیتال ناشی می شود بیش از هر زمان دیگری توجه دولت را به خود جلب کرده است.در اوایل ماه جاری، وزارت دادگستری اعلام کرد که باج افزارها در اولویتی هم ردیف با تروریسم قرار خواهد گرفت. این اعلامیه در پی خبر حمله باج افزارها به کلونیال پایپ لاین (Colonial Pipeline) منتشر شد.چندین روز بعد، گروه هفت دوباره وزارت دادگستری را متعهد کرد که در برابر حملات باج افزازها با ارزهای دیجیتال مبارزه کند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " در لیست افراد تحت‌تعقیب پلیس مخفی آمریکا نام چند مجرم حوزه ارزهای دیجیتال هم وجود دارد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×