روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ منتشر شد.

آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است

همزمان با تلاش بازار ارزهای دیجیتال برای تازه کردن نفس خود و پایان دادن به وضعیت نزولی فعلی، داده های تازه نشان می دهد که تعداد آدرس های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ (اردیبهشت ۹۹) رسیده است. به گفته برخی کارشناسان کاهش آدرس های فعال به معنی کاهش تقاضا برای بیت کوین است. به گزارش کوین دسک، داده های گلاسنود […]

The post آدرس های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×