روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بایننس واریز یورو به صرافی را به‌دلیل ابهامات قانونی متوقف کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ منتشر شد.

بایننس واریز یورو به صرافی را به‌دلیل ابهامات قانونی متوقف کرد

هم زمان با افزایش سخت گیری های دستگاه های نظارتی کشورهای مختلف، صرافی بایننس واریز یورو با استفاده از راهکار پرداخت های بانکی اتحادیه اروپا (SEPA) را به دلایل نامعلوم متوقف کرد. از سال ۲۰۲۰ تاکنون، ۳۶ کشور اروپایی، شامل ۲۷ عضو اتحادیه اروپا، انگلستان و چند کشور دیگر از این راهکار پرداختی برای تراکنش های بانکی خود استفاده می کنند. به […]

The post بایننس واریز یورو به صرافی را به دلیل ابهامات قانونی متوقف کرد appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بایننس واریز یورو به صرافی را به‌دلیل ابهامات قانونی متوقف کرد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×