روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • مرجع مبارزه با جرایم مالی آمریکا مشاور ارشد در حوزه ارزهای دیجیتال استخدام می‌کند؛ سخت‌گیری بیشتر در راه است؟

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " مرجع مبارزه با جرایم مالی آمریکا مشاور ارشد در حوزه ارزهای دیجیتال استخدام می‌کند؛ سخت‌گیری بیشتر در راه است؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ منتشر شد.

مرجع مبارزه با جرایم مالی آمریکا مشاور ارشد در حوزه ارزهای دیجیتال استخدام می‌کند؛ سخت‌گیری بیشتر در راه است؟

ستاد مبارزه با جرایم مالی وزارت خزانه داری (FinCEN) به دنبال استخدام اولین مشاور ارشد در حوزه ارزهای دیجیتال است. به نظر می رسد این نهاد قصد دارد بیش از پیش بر حوزه ارزهای دیجیتال متمرکز شود. به گزارش دیکریپت، میشل کورو (Michele Korver)، که پیش از این در وزارت دادگستری آمریکا فعالیت می کرد، قرار است به عنوان اولین […]

The post مرجع مبارزه با جرایم مالی آمریکا مشاور ارشد در حوزه ارزهای دیجیتال استخدام می کند؛ سخت گیری بیشتر در راه است؟ appeared first on ارزدیجیتال.

ستاد مبارزه با جرایم مالی وزارت خزانه داری (FinCEN) به دنبال استخدام اولین مشاور ارشد در حوزه ارزهای دیجیتال است. به نظر می رسد این نهاد قصد دارد بیش از پیش بر حوزه ارزهای دیجیتال متمرکز شود.به گزارش دیکریپت، میشل کورو (Michele Korver)، که پیش از این در وزارت دادگستری آمریکا فعالیت می کرد، قرار است به عنوان اولین مشاور ارشد حوزه ارزهای دیجیتال در ستاد مبارزه با جرایم مالی ایالات متحده مشغول به کار شود.بر اساس اعلام ستاد مبارزه با جرایم مالی، کورو قرار است مسئولیت مبارزه با فعالیت ها و بهره برداری های مالی غیرمجاز را برعهده بگیرد. این ستاد اخیراً هم مجموعه قوانینی را ارائه کرد بود که به دستگاه های نظارتی این امکان را می داد تا تراکنش های مربوط به ارزهای دیجیتال را از نزدیک زیر نظر بگیرند.مایکل موزیر (Michael Mosier)، نایب رئیس ستاد مبارزه با جرایم مالی آمریکا، گفته است:میشل تخصصی که در زمینه ارزهای دیجیتال دارد را در اختیار ما قرار می دهد و یک رهبر فوق العاده برای تلاش های هماهنگ [این ستاد] خواهد بود تا بتواند هم زمان با آن که خطرات ناشی از جرایم مالی را کاهش می دهد، سهم ستاد مبارزه با جرایم مالی را در گسترش فرصت های مالی جدید افزایش دهد.کورو پیش از این به عنوان مشاور حوزه ارزهای دیجیتال در بخش مبارزه با پول شویی و بازیابی دارایی وزارت دادگستری آمریکا فعالیت می کرد. او در آن زمان بر روی جرایم و دادرسی های قانونی مرتبط با ارزهای دیجیتال کار می کرد.کورور کار خود را به عنوان نماینده ویژه دستگاه امنیتی ایالات متحده آغاز کرده است. او بیش از ۱۰ سال به عنوان دستیار دادستان در دفتر دادستانی ایالات متحده در ایالت های دِنوِر و کولورادو فعالیت می کرد؛ جایی که در آن به عنوان دادستان جرایم سایبری و امنیت ملی به دادرسی و تحقیق درباره جرایم مربوط به پول شویی و قاچاق مواد مخدر در دارک وب مشغول به کار بوده است.کرور اولین مشاور ارشد ستاد مبارزه با جرایم مالی آمریکا در حوزه ارزهای دیجیتال است، با این حال او اولین کسی نیست که با پیش زمینه فعالیت در این حوزه وارد ستاد مبارزه با جرایم مالی می شود. موزیر که اکنون معاون ستاد مبارزه با جرایم مالی است، پیش تر در شرکت تحلیلی چینالیسیس (Chainalysis) فعالیت می کرد. موزیر در فوریه ۲۰۲۰ (بهمن ۹۸) به عنوان نایب رئیس و اولین مدیر فناوری در ستاد مبارزه با جرایم مالی آمریکا معرفی شد. مأموریت او این بود که تعامل ستاد مبارزه با جرایم مالی را با فناوری های نوظهور و نوآوری های ملی پیش ببرد.ستاد مبارزه با جرایم مالی اخیراً قوانینی را مطرح کرد که در آن از صرافی های ارز دیجیتال خواسته شده بود تا استانداردهای مرتبط با قانون احراز هویت مشتری (KYC) را بر کیف پول های کاربران خود اعمال کنند. یک موسسه غیرانتفاعی فعال در زمینه امنیت دیجیتال به نام الکترونیک فرانتیر (Electronic Frontier)، هشدار داده است که این قانون که اکنون هم در دست بررسی قرار دارد، می تواند به فاش شدن تاریخچه تراکنش های کاربران صرافی های ارز دیجیتال منجر شود.با این وجود، کرور می تواند به ستاد مبارزه با جرایم مالی در مقابله با جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال کمک کند. ستاد مبارزه با جرایم مالی آمریکا از سال ۲۰۰۹ تاکنون صنایع مرتبط با ارزهای دیجیتال را به خاطر جرایم متعدد ۱۸۳ میلیون دلار جریمه کرده است.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مرجع مبارزه با جرایم مالی آمریکا مشاور ارشد در حوزه ارزهای دیجیتال استخدام می‌کند؛ سخت‌گیری بیشتر در راه است؟ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×