روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نتایج نظرسنجی: نیمی از سرمایه‌گذاران جوان بریتانیایی برای خرید بیت کوین و دوج کوین وام گرفته‌اند! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ منتشر شد.

نتایج نظرسنجی: نیمی از سرمایه‌گذاران جوان بریتانیایی برای خرید بیت کوین و دوج کوین وام گرفته‌اند!

نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که سرمایه گذاران جوان بریتانیایی برای آن که بیت کوین و دوج کوین بخرند ریسک های بزرگی را به جان می خرند. تقریباً نیمی از شرکت کنندگان در این نظرسنجی هم گفته اند که اولین سرمایه گذاری عمرشان در ارزهای دیجیتال بوده است. به گزارش دیلی هولد، شرکت آپینیوم (Opinium)، که در زمینه تحقیق در بازارهای […]

The post نتایج نظرسنجی: نیمی از سرمایه گذاران جوان بریتانیایی برای خرید بیت کوین و دوج کوین وام گرفته اند! appeared first on ارزدیجیتال.

نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که سرمایه گذاران جوان بریتانیایی برای آن که بیت کوین و دوج کوین بخرند ریسک های بزرگی را به جان می خرند. تقریباً نیمی از شرکت کنندگان در این نظرسنجی هم گفته اند که اولین سرمایه گذاری عمرشان در ارزهای دیجیتال بوده است.به گزارش دیلی هولد، شرکت آپینیوم (Opinium)، که در زمینه تحقیق در بازارهای مالی فعالیت می کند، در نظرسنجی اخیر خود ۱,۰۰۰ شهروند بریتانیا را بین رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال در روزهای بین ۲۱ تا ۲۵ ژوئن (۳۱ خرداد تا ۴ تیر) مورد بررسی قرار داده است.نتایج نظرسنجی نشان می دهد که بیت کوین محبوب ترین ارز دیجیتال است و ۲۰ درصد از شرکت کنندگان گفته اند که در گذشته بیت کوین خریداری کرده اند.این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که سرمایه گذاران جوان بریتانیایی برای خرید بیت کوین خطرهایی اضافی را متحمل می شود. نیمی از کسانی که در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند گفته اند که برای تأمین سرمایه لازم برای خرید بیت کوین به قرض کردن پول روی آورده اند. ۲۳ درصد از کارت های اعتباری استفاده کرده اند، ۱۷ درصد از وام های دانشجویی و ۱۶ درصد هم از اشکال دیگر وام استفاده کرده اند.از میان کسانی که در میم کوین معروف بازار ارزهای دیجیتال، یعنی دوج کوین سرمایه گذاری کرده اند، ۲۷ درصد از کارت های اعتباری، ۱۷ درصد از وام های دانشجویی و ۱۲ درصد از اشکال دیگر وام استفاده کرده اند تا بتوانند سرمایه لازم برای خرید دوج کوین را تأمین کنند.علاوه بر این، نتایج حاصل از این نظرسنجی نشان می دهد که ارزهای دیجیتال در حال تبدیل شدن به گزینه ای اصلی در سرمایه گذاری های جوانان بریتانیایی است.۴۵ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند که اولین سرمایه گذاری عمرشان در ارزهای دیجیتال بوده است. این رقم تقریباً دوبرابر کسانی است که برای اولین بار در صندوق های سرمایه گذاری مشارکت کرده اند. ۲۳ درصد از شرکت کنندگان گفته اند که اولین سرمایه گذاری عمرشان در صندوق های سرمایه گذاری بوده است. در این نظر سنجی همچنین آمده است که ۱۸ درصد از جوانان بزرگ سال (بالای ۱۸ سال) بریتانیایی اولین بار در بازار سهام و ۱۳ درصد هم در بنیادهای امانت داری سرمایه گذاری کرده اند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نتایج نظرسنجی: نیمی از سرمایه‌گذاران جوان بریتانیایی برای خرید بیت کوین و دوج کوین وام گرفته‌اند! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×