روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نماینده مجلس: انسداد سایت‌های داخلی رمزارز باعث ایجاد نارضایتی اجتماعی می‌شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ منتشر شد.

نماینده مجلس: انسداد سایت‌های داخلی رمزارز باعث ایجاد نارضایتی اجتماعی می‌شود

فدا حسین مالکی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفت وگوی اخیر خود، با اشاره به وضعیت نابسامان بازار رمزارزها و ارزهای دیجیتال، اعلام کرد که بانک مرکزی در ساماندهی این بازار تعلل می کند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از تسنیم، او در این مصاحبه گفت: متاسفانه  بانک مرکزی اقدام چندانی […]

The post نماینده مجلس: انسداد سایت های داخلی رمزارز باعث ایجاد نارضایتی اجتماعی می شود appeared first on ارزدیجیتال.

فدا حسین مالکی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفت وگوی اخیر خود، با اشاره به وضعیت نابسامان بازار رمزارزها و ارزهای دیجیتال، اعلام کرد که بانک مرکزی در ساماندهی این بازار تعلل می کند.عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه اخباری وجود دارد که بانک مرکزی تلاش دارد حسابهای برخی از صرافی های آنلاین داخلی را مسدود کند، اظهار داشت:مسدود کردن حساب مردم با فیلتر صرافی های آنلاین داخلی باعث می شود که کاربران ایرانی رو به خرید و فروش با پلتفرم صرافی های آنلاین خارجی بیاورند که این نیز خود باعث به وجود آمدن مخاطراتی برای مردم و همچنین اقتصاد کشور می شود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نماینده مجلس: انسداد سایت‌های داخلی رمزارز باعث ایجاد نارضایتی اجتماعی می‌شود از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×