روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " مدیرعامل avanti: اعمال محدودیت‌های فدرال رزرو در حوزه ارزهای دیجیتال آغاز شده است! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ منتشر شد.

مدیرعامل avanti: اعمال محدودیت‌های فدرال رزرو در حوزه ارزهای دیجیتال آغاز شده است!

کیتلین لانگ (Caitlin Long)، مدیرعامل شرکت آوانتی (Avanti)، معتقد است که فدرال رزرو با افزایش محدودیت ها، دسترسی شرکت های حوزه ارزهای دیجیتال به درگاه های پرداخت دلاری را محدودتر خواهد کرد. به گزارش کوین تلگراف، لانگ در بخشی از صحبت های خود اعلام کرد که قانون گذاری و تشدید محدودیت ها در این حوزه مدتی است که آغاز شده است. […]

The post مدیرعامل Avanti: اعمال محدودیت های فدرال رزرو در حوزه ارزهای دیجیتال آغاز شده است! appeared first on ارزدیجیتال.

کیتلین لانگ (Caitlin Long)، مدیرعامل شرکت آوانتی (Avanti)، معتقد است که فدرال رزرو با افزایش محدودیت ها، دسترسی شرکت های حوزه ارزهای دیجیتال به درگاه های پرداخت دلاری را محدودتر خواهد کرد.به گزارش کوین تلگراف، لانگ در بخشی از صحبت های خود اعلام کرد که قانون گذاری و تشدید محدودیت ها در این حوزه مدتی است که آغاز شده است.لانگ که خود از سرمایه گذاران باسابقه آمریکایی است، در رشته توییت امروز خود پیش بینی کرد که مقامات قانونی مستقیماً بیت کوین و اتریوم را هدف قرار نمی دهند، بلکه ابتدا به سراغ واسطه ها و درگاه هایی می روند که تبادلات دلاری را برای این کسب وکارها مهیا می کنند. او در بخشی از رشته توییت خود نوشت:مشکل بیت کوین، اتریوم یا دیگر پروتکل های ارزهای دیجیتال نیست. آنها مشکلی ندارند. خطرات از عملیات پردازش بانک ها نشأت می گیرد.او در ادامه به زمانی اشاره کرد که مدت زمان تعیین شده از سوی فدرال رزرو برای ارائه پیشنهادهای عمومی در ارتباط با دسترسی سیستم های پرداخت و دستورالعمل های مرتبط، به اتمام برسد. او از این زمان به عنوان «رویدادی کلیدی» یاد کرد و گفت که دستورالعمل های فدرال رزرو با وجود آن که مستقیماً اشاره ای به ارزهای دیجیتال ندارد، اما تا حدی این ارزها را هدف قرار داده است.دستورالعمل های مذکور ۵ مه (۱۵ اردیبهشت) ارائه شدند. طبق این دستورالعمل ها، بانک مرکزی از یک سیستم برای بررسی درخواست ها مبنی بر دسترسی به خدمات اقتصادی توسط نهادهای مختلف استفاده خواهد کرد. افزایش روزافزون درخواست های شرکت های فعال در حوزه فین تک، نهادهای مالی و ارائه دهندگان خدمات برای دسترسی به سیستم های پرداخت از جمله دلایل ارائه این طرح عنوان شده است.لانگ با تأکید بر اهمیت اطمینان از دسترسی شرکت های فعال در صنعت ارزهای دیجیتال به اطلاعات فدرال رزرو، عنوان کرد که در سال ۲۰۱۷، بسیاری از بانک ها، حساب های مرتبط با ارزهای دیجیتال مسدود کردند. او در این باره نوشت:اهمیتی نداشت که ماهیت کسب وکارشان قانونی بود یا کلاهبرداری، دسترسی آنها به خدمات بانکی قطع شد.لانگ با اشاره به ریسک های مشابه سال ۲۰۱۷ در زمان فعلی، گفت که کوین بیس هم در گزارش خود پیش از عرضه اولیه، این نگرانی ها را خاطر نشان کرده بود. او در این باره نوشت:برای صنعت ارزهای دیجیتال مهم است که شرکت های مطیع قانونش دسترسی مستقیم به دلار آمریکا داشته باشند. مسئله تنها کاهش کارمزدها نیست.شرکت آوانتی که یک بانک و صندوق سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال است، اواخر سال گذشته میلادی موفق به کسب منشور بانکی شد.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیرعامل avanti: اعمال محدودیت‌های فدرال رزرو در حوزه ارزهای دیجیتال آغاز شده است! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×