روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ایلان ماسک عکس دوج کوین را روی پروفایل توییتر خود قرار داد؛ جهش ۱۰ درصدی قیمت دوج کوین از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ منتشر شد.

ایلان ماسک عکس دوج کوین را روی پروفایل توییتر خود قرار داد؛ جهش ۱۰ درصدی قیمت دوج کوین

پس از آن که ایلان ماسک تصویر پروفایل خود در توییتر را به عکسی از خود و دوج کوین تغییر داد، قیمت دوج کوین با جهشی ۱۰ درصد همراه شد. بر خلاف انتظار برخی، به نظر می رسد که ایلان ماسک همچنان می تواند بر قیمت دوج کوین تاثیر بگذارد. به گزارش کریپتو پوتیتو، ظاهراً ایلان ماسک […]

The post ایلان ماسک عکس دوج کوین را روی پروفایل توییتر خود قرار داد؛ جهش ۱۰ درصدی قیمت دوج کوین appeared first on ارزدیجیتال.

پس از آن که ایلان ماسک تصویر پروفایل خود در توییتر را به عکسی از خود و دوج کوین تغییر داد، قیمت دوج کوین با جهشی ۱۰ درصد همراه شد. بر خلاف انتظار برخی، به نظر می رسد که ایلان ماسک همچنان می تواند بر قیمت دوج کوین تاثیر بگذارد.به گزارش کریپتو پوتیتو، ظاهراً ایلان ماسک هنوز دوج کوین را به طور کامل فراموش نکرده است. او روز گذشته پروفایل توییتر خود را تغییر داد تا نشان دهد همچنان از دوج کوین حمایت می کند. تحت تاثیر این اتفاق قیمت دوج کوین ۱۰ درصد افزایش یافت.پروفایل جدید ایلان ماسک تصویری از چهره اوست که در آن نماد دوج کوین در شیشه های عینک آفتابیش که به صورت زده منعکس شده است، چیزی شبیه به پروفایل های با چشمان لیزری که مدتی است میان طرفداران بیت کوین در توییتر رایج شده است.پروفایل جدید ایلان ماسک در توییترتنها یک حرکت از سوی مدیرعامل تسلا کافی بود تا قیمت دوج کوین یک شبه از ۰.۱۸ دلار به بیش از ۰.۲۰۳ دلار برسد. البته این رشد چندان دوام نداشت و اکنون دوج کوین مجدداً با قیمت ۰.۱۸ دلار معامله می شود.نمودار قیمت دوج کوین (بخش قرمز مربوط به رشد قیمت پس از تغییر پروفایل ایلان ماسک است)در حال حاضر قیمت دوج کوین ۷۵ درصد پایین تر از اوج تاریخی ۰.۷۳۷۶ دلاری خود در ماه مه (اردیبهشت) است. این سقوط گسترده باعث شد تا برخی از سرمایه گذاران دوج کوین دست به دامان ایلان ماسک شوند و از او بخواهند تا با توییت های مثبت خود بازهم قیمت دوج کوین را بالا ببرد. ایلان ماسک تا قبل از این پروفایل توییتر خود را بدون تصویر نگهداشته بود. او پیش تر در ۱ ژوئیه (۱۰ تیر)، خواسته یا ناخواسته، توییتی را حاوی نام بیبی دوج کوین، یکی از میم کوین های کپی برداری شده از روی دوج کوین، منتشر کرد و دقایقی بعد قیمت این ارز دیجیتال ۹۰ درصد رشد کرد.به لطف همراهی ایلان ماسک بیبی دوج کوین شروع خوبی را تجربه کرد. کمی بعد یکی از شرکت کنندگان مسابقات اتومبیل رانی ناسکار هم برند بیبی دوج کوین را بر روی خودرو خود قرار داد.جکسون پالمر (Jackson Palmer)، هم بنیان گذار دوج کوین، با وجود شخصیت افسانه ای که در این حوزه به دست آورده است، از شرایط کنونی صنعت ارزهای دیجیتال ناراضی است. پالمر هفته گذشته مطالب بحث برانگیزی را در توییتر منتشر کرد که با واکنش های متفاوتی همراه بود.هم بنیان گذار دوج کوین معتقد است با توجه به ماهیت غیر متمرکز بودن ارزهای دیجیتال، این صنعت به کلی در حال طی کردن مسیر اشتباهی است. او ارزهای دیجیتال را به چشم ابزارهایی نگاه می کند که در حال منفعت رسانی به ثروتمندان است و آنها را از محدودیت های دولتی در امان نگه می دارد.به گفته پالمر پول همیشه با سیاست در ارتباط خواهد بود، غیر متمرکزسازی یک توهم است و صنعت ارزهای دیجیتال توسط گروهی از «اشخاص و سازمان های قدرتمند» کنترل می شود.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ایلان ماسک عکس دوج کوین را روی پروفایل توییتر خود قرار داد؛ جهش ۱۰ درصدی قیمت دوج کوین از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×