روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بریتانیا در حال بررسی امکان اجرای قانون انتقال اطلاعات برای ارزهای دیجیتال است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ منتشر شد.

بریتانیا در حال بررسی امکان اجرای قانون انتقال اطلاعات برای ارزهای دیجیتال است

دولت بریتانیا در حال آغاز روند اجرای قانون انتقال اطلاعات گروه ویژه اقدام مالی (FATF) برای ارزهای دیجیتال است. به گفته خزانه داری بریتانیا، این قانون صرف نظر از فناوری به کار رفته در تراکنش ها، باید به طور گسترده در صنعت ارائه خدمات مالی اعمال شود. به گزارش کوین دسک، بر اساس استانداردهای FATF، برای جلوگیری از […]

The post بریتانیا در حال بررسی امکان اجرای قانون انتقال اطلاعات برای ارزهای دیجیتال است appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بریتانیا در حال بررسی امکان اجرای قانون انتقال اطلاعات برای ارزهای دیجیتال است از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×