روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نتایج یک نظرسنجی: چیزی در حدود نیمی از مردم سنگاپور ارزهای دیجیتال دارند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ منتشر شد.

نتایج یک نظرسنجی: چیزی در حدود نیمی از مردم سنگاپور ارزهای دیجیتال دارند

پژوهش جدید صرافی ایندیپندنت رزرو (Independent Reserve) نشان می دهد که ۴۳٪ شهروندان سنگاپور ارز دیجیتال دارند. به گزارش کریپتو پوتیتو نظرسنجی جدید انجام شده از سوی ایندیپندنت رزرو نشان می دهد که ۴۳٪ ساکنان سنگاپور ارزهای دیجیتال دارند. ۴۶٪ نیز اظهار داشتند که در سال آینده ارزهای دیجیتال خریداری می کنند. ایندیپندنت رزرو صرافی ارز دیجیتال استرالیایی به منظور […]

The post نتایج یک نظرسنجی: چیزی در حدود نیمی از مردم سنگاپور ارزهای دیجیتال دارند appeared first on ارزدیجیتال.

پژوهش جدید صرافی ایندیپندنت رزرو (Independent Reserve) نشان می دهد که ۴۳٪ شهروندان سنگاپور ارز دیجیتال دارند.به گزارش کریپتو پوتیتو نظرسنجی جدید انجام شده از سوی ایندیپندنت رزرو نشان می دهد که ۴۳٪ ساکنان سنگاپور ارزهای دیجیتال دارند. ۴۶٪ نیز اظهار داشتند که در سال آینده ارزهای دیجیتال خریداری می کنند.ایندیپندنت رزرو صرافی ارز دیجیتال استرالیایی به منظور ارزیابی میزان پذیرش ارزهای دیجیتال در سنگاپور یک نظرسنجی بر روی ۱,۰۰۰ نفر انجام داد. براساس نتایج به دست آمده ۴۳٪ شهروندان سنگاپور ارز دیجیتال دارند.اگر نگاهی دقیق تر داشته باشیم، این نتایج نشان می دهد که نسل جوان تر علاقه شدیدی به بیت کوین و آلت کوین ها دارند، به طوری که ۶۶٪ آنها پاسخ دادند که هودلر هستند. ۴۶٪ شرکت کنندگان گفتند که قصد دارند در ۱۲ ماه آینده وارد فضای ارز دیجیتال شوند.آگاهی گسترده از ارزهای دیجیتال در سنگاپور نیز در سطوح بالایی قرار دارد. ۹۳٪ شهروندان اعلام کرده اند درباره بیت کوین شنیده اند که این امر بیت کوین را بی چون و چرا در جایگاه اول قرار داده است. ۴۰٪ شرکت کنندگان بیت کوین را «دارایی سرمایه گذاری» توصیف کردند و به عقیده ۲۵٪ شرکت کنندگان در نظرسنجی بیت کوین «طلای دیجیتال» و «ذخیره ارزش» است.جوان ترین شرکت کنندگان در این نظرسنجی یعنی افراد بین ۲۶ تا ۳۵ سال، از بزرگ ترین طرفداران ارزهای دیجیتال هستند. حدود ۷۵٪ آنها معتقدند که این کلاس از دارایی، به صورت نهادی مورد پذیرش گسترده قرار خواهد گرفت. آدریان پرزلوزنی (Adrian Przelozny)، مدیرعامل ایندیپندنت رزرو نتایج نظرسنجی را این گونه توضیح داد که سنگاپور به دلیل بازارهای مالی قوی و منظم، زیرساخت ها و باز بودن نسبت به فناوری های جدید، یک قطب مهم در آسیا است.در ابتدای سال ۲۰۲۱، بانک مرکزی سنگاپور اعلام کرد اگر بیت کوین بتواند با مسائلی چون ماهیت پر نوسان خود مقابله کند، می تواند به عنوان یک ذخیره ارزش، موفق باشد. منصور محی الدین (Mansoor Mohi-uddin) اقتصاددان ارشد در این خصوص گفت:ابتدا، سرمایه گذاران به موسسات قابل اعتماد نیاز دارند تا بتوانند ارزهای دیجیتال را به صورت امن نگهداری کنند. دوم اینکه نقدینگی باید به طور قابل توجهی بهبود پیدا کند تا نوسان به سطوحی قابل مدیریت کاهش پیدا کند.او سی بی سی بانک (OCBC Bank)، بازوی بانکداری خصوصی سنگاپور، شانس ارزهای دیجیتال را برای جایگزینی ارزهای فیات به عنوان یک ابزار مبادله در نهایت رد کرد. با این حال این موسسه بزرگ مالی معتقد است که بیت کوین و سایر آلت کوین ها می توانند از نظر ذخیره ارزش جایگزین طلا شوند.علاوه بر این محی الدین هشدار داد که اگر دولت ها به دلیل وجود دارایی های دیجیتال خاص احساس خطر کنند می توانند با آن مقابله کنند که نمونه آن روند در حال رشد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نتایج یک نظرسنجی: چیزی در حدود نیمی از مردم سنگاپور ارزهای دیجیتال دارند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×