روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • دیفای، توکن‌های غیرمثلی و حالا توکن‌های بازی؛ ۹ مورد از ۱۵ ارز دیجیتال محبوب کاربران در حوزه بازی فعالیت دارند

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " دیفای، توکن‌های غیرمثلی و حالا توکن‌های بازی؛ ۹ مورد از ۱۵ ارز دیجیتال محبوب کاربران در حوزه بازی فعالیت دارند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ منتشر شد.

دیفای، توکن‌های غیرمثلی و حالا توکن‌های بازی؛ ۹ مورد از ۱۵ ارز دیجیتال محبوب کاربران در حوزه بازی فعالیت دارند

داده های جدید وب سایت کوین گکو (CoinGecko) نشان می دهد که بیشتر ارزهای دیجیتال محبوب کاربران در حال حاضر در حوزه بازی فعالیت می کنند. کارشناسان معتقدند که پدیده جدید حوزه ارز دیجیتال پس از دیفای توکن های غیرمثلی می تواند بازی های مبتنی بر بلاک چین باشد. به گزارش یوتودی، ارزهای دیجیتال فعال در صنعت بازی های رایانه ای پیوسته در حال […]

The post دیفای، توکن های غیرمثلی و حالا توکن های بازی؛ ۹ مورد از ۱۵ ارز دیجیتال محبوب کاربران در حوزه بازی فعالیت دارند appeared first on ارزدیجیتال.

داده های جدید وب سایت کوین گکو (CoinGecko) نشان می دهد که بیشتر ارزهای دیجیتال محبوب کاربران در حال حاضر در حوزه بازی فعالیت می کنند. کارشناسان معتقدند که پدیده جدید حوزه ارز دیجیتال پس از دیفایتوکن های غیرمثلی می تواند بازی های مبتنی بر بلاک چین باشد.به گزارش یوتودی، ارزهای دیجیتال فعال در صنعت بازی های رایانه ای پیوسته در حال محبوب تر شدن هستند. برای نمونه، ۹ مورد از ۱۵ ارز دیجیتال محبوب کاربران در پلتفرم کوین گکو در حوزه بازی های رایانه ای فعالیت دارند.لارک دیویس (Lark Davis)، بلاگر مشهور ارزهای دیجیتال، اخیراً اطلاعاتی را در رابطه با جریان محبوب شدن توکن های بازی منتشر کرده است. او گفته است از تابستان سال گذشته با عنوان «تابستان دیفای» یاد می شود و تابستان سال جاری «تابستان توکن های بازی» خواهد بود.می توان جریان رشد محبوبیت توکن های بازی را به طور جداگانه در فهرست ارزهای محبوب وب سایت کوین گکو مشاهده کرد. همان طور که از این فهرست پیداست، توکن های بازی از نظر ارزش بازار و حجم معاملات پیشتاز هستند.باید به این نکته توجه داشت که سازندگان ارزهای دیجیتال، تولیدکنندگان پردازنده های کامپیوتری و کارت های گرافیک و همچنین بنیان گذاران صرافی های ارز دیجیتال، به تدریج در حال توجه به صنعت بازی های بلاک چینی هستند.اشخاص و صنایع نام برده شده به طور ویژه در حال ارائه طرح های بازی وارسازی (Gamification) شده ای هستند که کاربران می توانند از طریق آنها ارز دیجیتال دریافت کنند.مزایای بازی های مبتنی بر بلاک چین بسیار متعدد است. در بازی های بلاک چینی کاربران این امکان را دارند تا دارایی های درون بازی ها را بدون نیاز به واسطه مبادله کنند.از طرفی دیگر، توسعه دهندگان می توانند به کمک بلاک چین کاربران جدیدی را جذب کنند و از فروش آیتم ها و توکن های درون بازی کسب درآمد کنند. به همین خاطر است که روز به روز بازی های بلاک چینی بیشتری در بازار عرضه می شود.لارک دیویس همچنین گفته است که استودیو های بازی سازی بزرگ هم این حوزه را زیر نظر گرفته اند و قرار است به زودی بازی هایی بزرگ و جدی در بازار عرضه شود.از این گذشته، اصطلاح کریپتو گیمینگ (Crypto Gaming) مدت هاست که در این صنعت از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و داده های کوین گکو تنها تأیید مجددی برای این موضوع است.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دیفای، توکن‌های غیرمثلی و حالا توکن‌های بازی؛ ۹ مورد از ۱۵ ارز دیجیتال محبوب کاربران در حوزه بازی فعالیت دارند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×