روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " شش سال رویایی برای اتریوم؛ تحلیل‌گر مطرح از رشد خارق‌العاده این ارز دیجیتال می‌گوید از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ منتشر شد.

شش سال رویایی برای اتریوم؛ تحلیل‌گر مطرح از رشد خارق‌العاده این ارز دیجیتال می‌گوید

اسپنسر نون (Spencer Noon)، تحلیل گر مطرح بازار، در رشته توییت اخیر خود به رشد خارق العاده اتریوم در شش سال گذشته اشاره کرده است. نون این رشد را به کنایه «مسخره» توصیف کرد. به گزارش دیلی هودل، نون در توییتش چهار نمودار را برای ۷۱,۸۰۰ دنبال کننده خود منتشر کرد که رشد بی نظیر شبکه اتریوم را نشان […]

The post شش سال رویایی برای اتریوم؛ تحلیل گر مطرح از رشد خارق العاده این ارز دیجیتال می گوید appeared first on ارزدیجیتال.

اسپنسر نون (Spencer Noon)، تحلیل گر مطرح بازار، در رشته توییت اخیر خود به رشد خارق العاده اتریوم در شش سال گذشته اشاره کرده است. نون این رشد را به کنایه «مسخره» توصیف کرد.به گزارش دیلی هودل، نون در توییتش چهار نمودار را برای ۷۱,۸۰۰ دنبال کننده خود منتشر کرد که رشد بی نظیر شبکه اتریوم را نشان می دهد. اولین نمودار مربوط به تراکنش های سالیانه در شبکه اتریوم است که در سال ۲۰۱۵ نزدیک به صفر بوده است و در سال ۲۰۲۰ به بیش از ۳۰۰ میلیون تراکنش رسیده است. طبق پیش بینی نون، اتریوم تا پایان امسال به بیش از نیم میلیون تراکنش سالیانه می رسد. او در این باره می نویسد:شبکه اتریوم در حال رسیدن به آمار ۵۰۰ میلیون تراکنش در سال ۲۰۲۱ است.مجموع تراکنش های سالیانه (به میلیون)دومین نموداری که نون آن را منتشر کرده، مربوط به گس (کارمزدهای) مصرف شده در شبکه اتریوم است. طبق این نمودار، در سال ۲۰۱۵، تقریباً هیچ کارمزدی در شبکه اتریوم پرداخت نشده است. این در حالی است که طبق برآوردهای نون، تا پایان امسال بیش از ۳.۵ میلیون واحد اتر به عنوان کارمزد در شبکه پرداخت خواهد شد. این میزان معادل ۹.۱۳ میلیارد دلار (با قیمت اتریوم در حال حاضر) است. نون در تشریح این نمودار نوشت:پیش بینی می شود تا پایان امسال ۳.۵ میلیون اتر به عنوان گس استفاده شود.گس های پرداختی در شبکه اتریوم (به میلیون)نمودار زیر رشد تعداد کاربران اتریوم از ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۱ را نشان می دهد. نون در این باره نوشت:۵ ماه تا پایان سال ۲۰۲۱ باقی مانده است و آدرس های فعال سالیانه اتریوم در اوج تاریخی خود قرار (حدود ۳۰ میلیون) قرار دارد.آدرس های یکتای سالیانه در اتریوم (به میلیون)این تحلیل گر در نمودار چهارم خود، به سراغ تعداد قراردادهای هوشمند روی شبکه اتریوم رفته است. این میزان در سال ۲۰۱۷ کمتر از ۵ میلیون بود و در سال ۲۰۱۹ به حدود ۷.۵ میلیون رسید. همان طور که در نمودار مشخص است، تعداد قراردادهای هوشمند در سال ۲۰۲۰ به بیش از ۱۵ میلیون قرارداد رسیده است. طبق پیش بینی نون، تا پایان سال ۲۰۲۱، رکورد تعداد قراردادهای هوشمند روی شبکه اتریوم شکسته خواهد شد. او در این باره می نویسد:اتریوم در مسیر رسیدن به مجموع ۵۰ میلیون قرارداد هوشمند تا پایان سال جاری میلادی است.قراردادهای هوشمند ایجادشده در هر سال (به میلیون)در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شش سال رویایی برای اتریوم؛ تحلیل‌گر مطرح از رشد خارق‌العاده این ارز دیجیتال می‌گوید از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×