روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " سناتور آمریکایی خواستار اصلاح لایحه اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ منتشر شد.

سناتور آمریکایی خواستار اصلاح لایحه اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال شد

پت تومی، یکی از نمایندگان جمهوری خواه سنای آمریکا، گفته است بندهای مربوط به دریافت مالیات از ارزهای دیجیتال در لایحه جدید سنای آمریکا، غیرقابل اجرا است و قول داده که آن را اصلاح کند. به گزارش کوین دسک، پت تومی (Pat Toomey)، سناتور جمهوری خواه ایالت پنسیلوانیا، گفت است که بندهای مربوط به دریافت مالیات از ارزهای […]

The post سناتور آمریکایی خواستار اصلاح لایحه اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال شد appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سناتور آمریکایی خواستار اصلاح لایحه اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال شد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×