روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بیش از ۵۰ درصد بانک‌های بزرگ دنیا در ارزهای دیجیتال و بلاک چین سرمایه‌گذاری کرده‌اند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ منتشر شد.

بیش از ۵۰ درصد بانک‌های بزرگ دنیا در ارزهای دیجیتال و بلاک چین سرمایه‌گذاری کرده‌اند

گزارش های تازه نشان می دهد که بیش از نیمی از ۱۰۰ بانک بزرگ دنیا که بیشترین حجم دارایی تحت مدیریت را در اختیار دارند، در پروژه های مربوط به حوزه ارز دیجیتال و فناوری بلاک چین سرمایه گذاری کرده اند. به گزارش کریپتو گلوب، گزارش بلاک دیتا (Blockdata) نشان می دهد که غول های بانکداری جهان مشارکت خود را در فضای […]

The post بیش از ۵۰ درصد بانک های بزرگ دنیا در ارزهای دیجیتال و بلاک چین سرمایه گذاری کرده اند appeared first on ارزدیجیتال.

گزارش های تازه نشان می دهد که بیش از نیمی از ۱۰۰ بانک بزرگ دنیا که بیشترین حجم دارایی تحت مدیریت را در اختیار دارند، در پروژه های مربوط به حوزه ارز دیجیتال و فناوری بلاک چین سرمایه گذاری کرده اند.به گزارش کریپتو گلوب، گزارش بلاک دیتا (Blockdata) نشان می دهد که غول های بانکداری جهان مشارکت خود را در فضای ارز دیجیتال از طریق سرمایه گذاری در مراحل اولیه و نهایی پروژه ها و کسب و کارهای فعال در صنعت ارز دیجیتال افزایش داده اند. به طور دقیق تر ۵۵ بانک از ۱۰۰ بانک برتر جهان در فضای ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.مشارکت این مؤسسات مالی در فضای ارز دیجیتال شامل سرمایه گذاری مستقیم و غیرمستقیم از طریق شرکت های زیرمجموعه آنهاست. در این گزارش از بانک های بارکلیز (Barclays)، سیتی گروپ (Citigroup) و گلدمن ساکس به عنوان فعال ترین بانک های مشارکت کننده در صنعت ارز دیجیتال نام برده شده است. پس از آنها بانک های جی پی مورگان و بی ان پی پاریباس (BNP Paribas) هم در رده های بعدی قرار دارند.حمایت این بانک ها بخشی از یک جریان بزرگ تر است که در آن شاهد رکوردشکنی شرکت های بزرگ صنعت ارز دیجیتال در جذب سرمایه اولیه بودیم. تحقیقات بلاک دیتا به ارائه راهکارهای نگهداری امانی از ارزهای دیجیتال اشاره کرده که به یک هدف مهم برای مؤسسات مالی تبدیل شده است.بلاک دیتا ۳ عامل کلیدی را در مشارکت روبه رشد مؤسسات مالی در صنعت ارز دیجیتال مؤثر می داند که شامل افزایش درآمد استارتاپ های فعال در حوزه ارز دیجیتال، پیشرفت در زمینه های قانونی و افزایش تقاضای مشتریان برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است.با افزایش قیمت برترین ارزهای دیجیتال و رسیدن بیت کوین به رکورد تاریخی ۶۴,۰۰۰ دلار در اوایل سال جاری، تقاضا برای سرمایه گذاری در صنعت ارز دیجیتال هم افزایش یافت. در ادامه اما قیمت بیت کوین پیش از بازیابی و بازگشت به سطح ۴۵,۰۰۰ دلار، تا ۳۰,۰۰۰ دلار هم کاهش یافت.باوجود سقوط بیت کوین از اوج تاریخی، تام لی (Tom Lee)، از اعضای هیئت مدیره شرکت فاندسترت گلوبال ادوایزرز (Fundstrat Global Advisors)، رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار تا پایان سال را کاملاً منطقی می داند، چراکه انتظار دارد بازار سهام با کاهش موارد ابتلا به کووید ۱۹ در ایالات متحده رشد کند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیش از ۵۰ درصد بانک‌های بزرگ دنیا در ارزهای دیجیتال و بلاک چین سرمایه‌گذاری کرده‌اند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×