روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: مبارزه با تخلفات ارزهای دیجیتال از قانون قاچاق کالا و ارز جدا شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ منتشر شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: مبارزه با تخلفات ارزهای دیجیتال از قانون قاچاق کالا و ارز جدا شد

محمدرضا پور ابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت موضوع مبارزه با تخلفات در حوزه رمزارزها را از قانون قاچاق کالا و ارز جدا کردیم که در یک قانون جامع همه احکام مورد نظر را بیاوریم. به گزارش ارزدیجیتال، محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی بازار، با اشاره به تدوین احکام قانونی در زمینه تخلفات در […]

The post رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: مبارزه با تخلفات ارزهای دیجیتال از قانون قاچاق کالا و ارز جدا شد appeared first on ارزدیجیتال.

محمدرضا پور ابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت موضوع مبارزه با تخلفات در حوزه رمزارزها را از قانون قاچاق کالا و ارز جدا کردیم که در یک قانون جامع همه احکام مورد نظر را بیاوریم.به گزارش ارزدیجیتال، محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی بازار، با اشاره به تدوین احکام قانونی در زمینه تخلفات در حوزه رمز ارزها در مجلس گفت: وی با بیان اینکه حوزه رمز ارزها به عنوان پدیده ای جدید در نظام اقتصادی تلقی می شود، بیان داشت:پورابراهیمی با بیان اینکه گزارش ماده ۴۵ کمیسیون اقتصادی درباره رمز ارزها و طرح اولیه در این زمینه در دستور کار صحن علنی قرار دارد، بیان داشت:وی با بیان اینکه در این طرح تکالیفی برعهده مجموعه مبارزه با پول شویی وزرات اقتصا و بانک مرکزی در ارتباط با صرافی هایی که در حوزه رمز ارزها فعالیت می کنند، گذاشته خواهد شد، بیان داشت:وی با بیان اینکه ما همه موارد منتهی به فعالیت رمزارزها را در یک طرح جداگانه لحاظ خواهیم کرد بیان داشت:به این دلیل ما موضوع مبارزه با تخلفات در حوزه رمز ارزها را از قانون قاچاق کالا و ارز جدا کردیم که در یک قانون جامع همه احکام مورد نظر را بیاوریم و مصادیق تخلفات و پولشویی و مصادیق مرتبط با عدم نظارت دولت بر خروجی منابع ارز ی را رد قانون جداگانه ببینیم.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: مبارزه با تخلفات ارزهای دیجیتال از قانون قاچاق کالا و ارز جدا شد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×