روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نیمه‌دوم امسال وضعیت قانونی ارزهای دیجیتال در ایران مشخص می‌شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ منتشر شد.

نیمه‌دوم امسال وضعیت قانونی ارزهای دیجیتال در ایران مشخص می‌شود

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به بررسی موضوع رمزارزها در کمیسیون اقتصادی عنوان کرد که مجلس به دنبال قانونی کردن جایگاه ارزهای دیجیتال در کشور است. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، محمدرضا پورابراهیمی در گفتگوی اختصاصی با این خبرگزاری، با بیان اینکه موضوع رمزارز ها بر روی میز کمیسیون اقتصادی مجلس […]

The post نیمه دوم امسال وضعیت قانونی ارزهای دیجیتال در ایران مشخص می شود appeared first on ارزدیجیتال.

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به بررسی موضوع رمزارزها در کمیسیون اقتصادی عنوان کرد که مجلس به دنبال قانونی کردن جایگاه ارزهای دیجیتال در کشور است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، محمدرضا پورابراهیمی در گفتگوی اختصاصی با این خبرگزاری، با بیان اینکه موضوع رمزارز ها بر روی میز کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفته است گفت:همچنین مسئولیت صرافی ها و رمزارز ها و ارز های دیجیتال در این احکام اولیه در بانک مرکزی مشخص می شود و مجوز های لازم تعریف شده است و به زودی گزارش کمیسیون اقتصادی در این راستا نهایی می شود و برای بررسی، آن را وارد صحن علنی خواهیم کرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نیمه‌دوم امسال وضعیت قانونی ارزهای دیجیتال در ایران مشخص می‌شود از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×