روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " صرافی کراکن: به‌روزرسانی تپروت بیت کوین تا سال‌ها از یاد کسی نمی‌رود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ منتشر شد.

صرافی کراکن: به‌روزرسانی تپروت بیت کوین تا سال‌ها از یاد کسی نمی‌رود

صرافی کراکن (Kraken) به تغییراتی که به روزرسانی تپروت (Taproot) در شبکه بیت کوین ایجاد می کند نگاه ویژه ای داشته و گفته است این به روزرسانی می تواند زمینه را برای گسترش بیشتر شبکه بیت کوین در سال های آینده فراهم کند. به گزارش دیلی هودل، صرافی ارز دیجیتال کراکن در گزارش جدید خود گفته است که تپروت می تواند شبکه […]

The post صرافی کراکن: به روزرسانی تپروت بیت کوین تا سال ها از یاد کسی نمی رود appeared first on ارزدیجیتال.

صرافی کراکن (Kraken) به تغییراتی که به روزرسانی تپروت (Taproot) در شبکه بیت کوین ایجاد می کند نگاه ویژه ای داشته و گفته است این به روزرسانی می تواند زمینه را برای گسترش بیشتر شبکه بیت کوین در سال های آینده فراهم کند.به گزارش دیلی هودل، صرافی ارز دیجیتال کراکن در گزارش جدید خود گفته است که تپروت می تواند شبکه بیت کوین را از جنبه ها مختلف تحت تأثیر قرار دهد. گفتنی است که تپروت شامل سه طرح برای بهبود شبکه بیت کوین است.کراکن درباره اینکه تپروت چطور می تواند حریم خصوصی کاربران بیت کوین را تقویت کند، گفته است:کراکن می گوید افراد کمی هستند که تأثیر احتمالی به روزرسانی تپروت را درک می کنند. اجرای به روزرسانی تپروت در پایان سال جاری میلادی، می تواند راه را برای عصر جدید بیت کوین هموار کند.به روزرسانی تپروت نه تنها از لحاظ تغییرات فنی، بلکه در روند پیاده سازی هم قابل توجه است. برخی معتقدند که تپروت پایه های عملیاتی نحوه اجرای به روزرسانی های پروتکل بیت کوین در سال های آینده را مشخص خواهد کرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صرافی کراکن: به‌روزرسانی تپروت بیت کوین تا سال‌ها از یاد کسی نمی‌رود از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×