روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: به‌زودی تکلیف دستگاه‌های مختلف در قبال ارزهای دیجیتال مشخص خواهد شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ منتشر شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: به‌زودی تکلیف دستگاه‌های مختلف در قبال ارزهای دیجیتال مشخص خواهد شد

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفته است با تصویب طرح ساماندهی بازار ارزهای دیجیتال، به زودی تکلیف دستگاه های مختلف در مواجهه با این دارایی ها و مسائل مرتبط با استخراج مشخص خواهد شد. به گزارش ارز دیجیتال و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به این که رمزارز ها به عنوان یک واقعیت در حوزه مسائل […]

The post رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: به زودی تکلیف دستگاه های مختلف در قبال ارزهای دیجیتال مشخص خواهد شد appeared first on ارزدیجیتال.

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفته است با تصویب طرح ساماندهی بازار ارزهای دیجیتال، به زودی تکلیف دستگاه های مختلف در مواجهه با این دارایی ها و مسائل مرتبط با استخراج مشخص خواهد شد.به گزارش ارز دیجیتال و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به این که رمزارز ها به عنوان یک واقعیت در حوزه مسائل اقتصادی کشور به شمار می روند گفت:در این طرح ما تکالیفی را برای دستگاه های مختلف برای انجام بهینه در نظر گرفته ایم که در آن به وزارت صنعت در خصوص مجوز های مزارع استخراجی رمزارز ها به وزارت نیرو در خصوص نحوه تأمین برق با اولویت انرژی های پاک تکالیفی در نظر گرفته شده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: به‌زودی تکلیف دستگاه‌های مختلف در قبال ارزهای دیجیتال مشخص خواهد شد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×