روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بزرگترین ریسک برای بیت کوین چیست؟ تحلیل‌گر مطرح پاسخ می‌دهد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ منتشر شد.

بزرگترین ریسک برای بیت کوین چیست؟ تحلیل‌گر مطرح پاسخ می‌دهد

یکی از تحلیل گران مطرح بازار ارزهای دیجیتال از عواملی مهمی نام برده است که می توانند در بلند مدت تأثیری نزولی بر قیمت بیت کوین داشته باشند. به گزارش دیلی هودل، آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano)، تحلیل گر کهنه کار بازار ارزهای دیجیتال و هم بنیان گذار مورگان کریک دیجیتال (Morgan Creek Digital)، اخیراً از بزرگ ترین خطراتی نام برده است که بازار […]

The post بزرگترین ریسک برای بیت کوین چیست؟ تحلیل گر مطرح پاسخ می دهد appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بزرگترین ریسک برای بیت کوین چیست؟ تحلیل‌گر مطرح پاسخ می‌دهد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×