روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " داستان تکراری؛ sec بار دیگر اعلام تصمیم خود در مورد etfهای بیت کوین را به تعویق انداخت از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ منتشر شد.

داستان تکراری؛ sec بار دیگر اعلام تصمیم خود در مورد etfهای بیت کوین را به تعویق انداخت

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا فعلاً از تصمیم گیری درباره درخواست های مربوط به عرضه صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین صرف نظر کرده و رسیدگی به آنها را به دو ماه آینده موکول کرده است. به گزارش «The Block»، مهلت رسیدگی به درخواست های چهار شرکت گلوبال ایکس (Global X)، والکری (Valkyrie)، ویزدام تری (WisdomTree) و […]

The post داستان تکراری؛ SEC بار دیگر اعلام تصمیم خود در مورد ETFهای بیت کوین را به تعویق انداخت appeared first on ارزدیجیتال.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا فعلاً از تصمیم گیری درباره درخواست های مربوط به عرضه صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین صرف نظر کرده و رسیدگی به آنها را به دو ماه آینده موکول کرده است.به گزارش «The Block»، مهلت رسیدگی به درخواست های چهار شرکت گلوبال ایکس (Global X)، والکری (Valkyrie)، ویزدام تری (WisdomTree) و کریپتوین (Kryptoin)، برای عرضه صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین، از سوی کمیسیون بورس آمریکا تمدید شده است. تصمیم گیری درباره این درخواست ها به ترتیب به ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان)، ۸ دسامبر (۱۷ آذر)، ۱۱ دسامبر (۲۰ آذر) و ۲۴ دسامبر (۳ دی) موکول شده است. تمدید مهلت رسیدگی به درخواست ها پیش از این هم درمورد کریپتوین، ویزدام تری و والکری اتفاق افتاده است.در اطلاعیه کمیسیون بورس آمده است:کمیسیون به این نتیجه رسیده که بهتر است زمان بیشتری برای صدور تأییدیه یا رد تغییر قانون پیشنهادی تعیین شود تا زمان کافی برای بررسی تغییر قانون پیشنهادی و مسائل مرتبط مطرح شده در درخواست های ارسال شده را داشته باشد.کمیسیون بورس آمریکا سابقه چنین برخوردهایی با صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین را دارد. مهلت بررسی بسیاری از درخواست های اخیر تا جایی که اختیار کمیسیون اجازه می دهد و تا زمانی که رد نشده اند، تمدید شده است.از زمان تغییر رویکرد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، موج جدیدی از درخواست ها به ثبت رسیده اند که با تمدیدهای مشابهی مواجه شده اند. وَن اِک (VanEck) اولین شرکتی بود که چنین بازخوردی دریافت کرد و ضمن تمدید مهلت رسیدگی به درخواست، از آنها خواسته شد تا اسناد بیشتری را به پرونده خود اضافه کنند. درخواست این شرکت بیشتر از سایرین در چرخه بازبینی بوده و این یعنی وَن اِک احتمالاً اولین شرکتی است که تصمیم نهایی درباره آن اعلام می شود. انتظار می رود تا ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) به درخواست این شرکت پاسخ داده شود.گری گنسلر (Gary Gensler)، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، به تازگی علاقه خود نسبت به بازبینی درخواست های مرتبط با صندوق های قابل معامله در بورس قراردادهای آتی بیت کوین را ابراز کرده است که مشمول قانون «سرمایه گذاری های جمعی ۱۹۴۰» آمریکا می شوند. او در صحبت های خود هیچ اشاره ای به محصولات معاملاتی آنی مشمول قانون «اوراق بهادار ۱۹۳۳» نکرده است. بر اساس قانون اوراق بهادار آمریکا مصوب سال ۱۹۹۳، تمامی این محصولات باید توسط مقامات قانون گذاری شوند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " داستان تکراری؛ sec بار دیگر اعلام تصمیم خود در مورد etfهای بیت کوین را به تعویق انداخت از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×