روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • نماینده مجلس مخالف قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال:‌ برای موضوعی که منشاء آن در خارج از کشور است نمی‌توان قانون‌گذاری کرد

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نماینده مجلس مخالف قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال:‌ برای موضوعی که منشاء آن در خارج از کشور است نمی‌توان قانون‌گذاری کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ منتشر شد.

نماینده مجلس مخالف قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال:‌ برای موضوعی که منشاء آن در خارج از کشور است نمی‌توان قانون‌گذاری کرد

محمدحسن آصفری، عضو کمیسیون امور داخلی مجلس، گفته است قرار نیست قانونی در رابطه با ارزهای دیجیتال تصویب شود و این موضوع در دستور کار نمایندگان مجلس قرار ندارد. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از بازارنیوز، محمدحسن آصفری، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها و نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، در رابطه […]

The post نماینده مجلس مخالف قانون گذاری ارزهای دیجیتال: برای موضوعی که منشاء آن در خارج از کشور است نمی توان قانون گذاری کرد appeared first on ارزدیجیتال.

محمدحسن آصفری، عضو کمیسیون امور داخلی مجلس، گفته است قرار نیست قانونی در رابطه با ارزهای دیجیتال تصویب شود و این موضوع در دستور کار نمایندگان مجلس قرار ندارد.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از بازارنیوز، محمدحسن آصفری، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها و نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، در رابطه با آخرین وضعیت ارز های دیجیتال در کشور گفته است:آصفری در واکنش به مسئله تدوین قانون برای نظام مند کردن رمز ارز ها در اقتصاد کشور گفت:اعتقادم بر این است که سازمان های اطلاعاتی و امنیتی و دیگر ارگان ها باید به موضوع ارز های دیجیتالی ورود کنند چرا که عده ای در این حوزه مشغول به دلالی و سوداگری هستند. بعضی از رمزارز ها شناخته شده هستند، اما برخی دیگر در وضعیت ناشناخته ای قرار دارد. در این بین فقط دلالان این حوزه توانستند با دست کاری نرخ رمزارز ها به سود سرشاری برسند و مردم عادی متحمل ضرر های هنگفتی شده اند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نماینده مجلس مخالف قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال:‌ برای موضوعی که منشاء آن در خارج از کشور است نمی‌توان قانون‌گذاری کرد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×