روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس‌پلیس امنیت اقتصادی: در سازمان‌های دولتی دستگاه ماینر وجود دارد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ منتشر شد.

رئیس‌پلیس امنیت اقتصادی: در سازمان‌های دولتی دستگاه ماینر وجود دارد

سردار محمدرضا مقیمی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی، گفته است در برخی از سازمان های دولتی دستگاه استخراج ارز دیجیتال وجود دارد. به گفتهٔ او، اینکه کدام سازمان از این دستگاه ها استفاده می کند و کدام سازمان استفاده نمی کند، باید بررسی شود. به گزارش ارزدیجیتال، محمدرضا مقیمی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، در رابطه با وجود دستگاه های استخراج ارز دیجیتال […]

The post رئیس پلیس امنیت اقتصادی: در سازمان های دولتی دستگاه ماینر وجود دارد appeared first on ارزدیجیتال.

سردار محمدرضا مقیمی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی، گفته است در برخی از سازمان های دولتی دستگاه استخراج ارز دیجیتال وجود دارد. به گفتهٔ او، اینکه کدام سازمان از این دستگاه ها استفاده می کند و کدام سازمان استفاده نمی کند، باید بررسی شود.به گزارش ارزدیجیتال، محمدرضا مقیمی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، در رابطه با وجود دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در سازمان های دولتی گفته است:اینکه چه کسی از این ماینرها استفاده می کند و چه کسی استفاده نمی کند، باید بررسی شود، اما متأسفانه به طور کلی در سازمان ها و مؤسسات دولتی وجود دارد. ما آمار داریم که چه سازمان هایی ماینر در اختیار دارند و قرار شده است که از آن استفاده نکنند، اما اینکه از آن استفاده می کنند یا خیر قابل بررسی است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس‌پلیس امنیت اقتصادی: در سازمان‌های دولتی دستگاه ماینر وجود دارد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×