روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " پیش‌بینی پلن‌بی برای قیمت بیت کوین تا پایان سال 2021: چرخه فعلی سقوط خواهد کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ منتشر شد.

پیش‌بینی پلن‌بی برای قیمت بیت کوین تا پایان سال 2021: چرخه فعلی سقوط خواهد کرد

پلن بی (PlanB)، تحلیلگر سرشناس و خالق مدل انباشت به جریان (S2F)، گفته است اگر قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ به بالای ۵۰۰,۰۰۰ دلار برسد تعجب نخواهد کرد، اما اگر تا پایان سال جاری میلادی به ۱۰۰,۰۰۰ دلار نرسد، شگفت زده خواهد شد. به گزارش دیلی هودل، پلن بی، خالق مدل انباشت به جریان در مصاحبه […]

The post خالق مدل انباشت به جریان: اگر بیت کوین تا پایان سال به ۱۰۰ هزار دلار نرسد تعجب خواهم کرد appeared first on ارزدیجیتال.

پلن بی (PlanB)، تحلیلگر سرشناس و خالق مدل انباشت به جریان (S2F)، گفته است اگر قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ به بالای ۵۰۰,۰۰۰ دلار برسد تعجب نخواهد کرد، اما اگر تا پایان سال جاری میلادی به ۱۰۰,۰۰۰ دلار نرسد، شگفت زده خواهد شد.به گزارش دیلی هودل، پلن بی، خالق مدل انباشت به جریان در مصاحبه اخیر خود با آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano)، یوتیوبر مشهور، گفته است اگر قیمت بیت کوین تا انتهای سال ۲۰۲۱ شش رقمی نشود، غافل گیر خواهد شد.پلن بی می گوید یکی از این مدل ها، مدل انباشت به جریان است که معمولاً در بازار کالاها از آن استفاده می شود. وظیفه این مدل این است که قیمت یک کالا را بر اساس جریان عرضه به دست آورد. در مدل دوم از داده های درون زنجیره ای برای پیش بینی قیمت بیت کوین استفاده می شود و مدل آخر هم فلور نام دارد که هدف آن پیش بینی پایین ترین قیمت ممکن برای بیت کوین است.مدل «انباشت به جریان بیت کوین در ترکیب با چند دارایی» (S2FX) نشان می دهد که بیت کوین در پایان این چرخه به ۲۸۸,۰۰۰ دلار می رسد. پلن بی گفته ممکن است قبل از اصلاح نهایی، قیمت با جهشی ناگهانی به بالای این سطح برسد.حدس می زنم تا انتهای امسال به بالای ۱۰۰,۰۰۰ یا ۱۳۵,۰۰۰ دلار برسیم. حتی ممکن است [قیمت] به سمت اهداف مدل S2FX، یعنی ۲۸۸,۰۰۰ دلار یا حتی بالاتر از آن هم حرکت کند. اگر بیت کوین در سه ماهه اول یا دوم ۲۰۲۲ به ۳۰۰,۰۰۰ دلار، ۴۰۰,۰۰۰ دلار، ۵۰۰,۰۰۰ دلار و [بالاتر از آن هم] برسد، تعجب نخواهم کرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش‌بینی پلن‌بی برای قیمت بیت کوین تا پایان سال 2021: چرخه فعلی سقوط خواهد کرد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×