روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " اتریوم یک گام دیگر به نسخه ۲.۰ نزدیک‌تر می‌شود؛ آزمایش موفقیت‌آمیز انتقال به اثبات سهام از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ منتشر شد.

اتریوم یک گام دیگر به نسخه ۲.۰ نزدیک‌تر می‌شود؛ آزمایش موفقیت‌آمیز انتقال به اثبات سهام

بنیاد اتریوم اخیراً رویدادی را برای آزمایش فرآیند به روزرسانی به «اتریوم ۲.۰» برگزار کرده و توانسته است در آن یک شبکه آزمایشی مبتنی بر اثبات کار را با موفقیت به سازوکار اثبات سهام منتقل کند. به گزارش یوتودی، تیم بیکو (Tim Beiko)، محقق و ناظر پروژه اتریوم ۲.۰ در بنیاد اتریوم، روز گذشته مطلبی را […]

The post اتریوم یک گام دیگر به نسخه ۲.۰ نزدیک تر می شود؛ آزمایش موفقیت آمیز انتقال به اثبات سهام appeared first on ارزدیجیتال.

بنیاد اتریوم اخیراً رویدادی را برای آزمایش فرآیند به روزرسانی به «اتریوم ۲.۰» برگزار کرده و توانسته است در آن یک شبکه آزمایشی مبتنی بر اثبات کار را با موفقیت به سازوکار اثبات سهام منتقل کند.به گزارش یوتودی، تیم بیکو (Tim Beiko)، محقق و ناظر پروژه اتریوم ۲.۰ در بنیاد اتریوم، روز گذشته مطلبی را درباره فرآیند راه اندازی نسخه جدید شبکه آمفورا دِو نت (Amphora Devnet) منتشر کرد. آمفورا دِو نت یک شبکه برون زنجیره ای است که در آزمایش های مربوط به فرآیند انتقال به اتریوم ۲.۰ از آن استفاده می شود. اما چرا فعالیت این شبکه برای راه اندازی نسخه دوم اتریوم مهم است؟مطلبی که بیکو در توییتر خود به اشتراک گذاشته است نشان می دهد که در جریان رویداد آمفورا، یک نسخه از آمفورا دِو نت ها، به نام پیتوس (Pithos)، راه اندازی شده است که قابلیت همکاری با اتریوم ۲.۰ را دارد.می توان گفت اکنون هسته اصلی جامعه توسعه دهندگان اتریوم وارد آخرین مرحله آزمایش شبکه تشویقی خود یا همان دِو نت شده است. دِو نت ها «شبکه های عمومی ای هستند که مشخصات فنی آنها برای آزمایش شدن توسط جامعه توسعه دهندگان سخت تر شده است».تیم هایی نظیر بسو (Besu)، اریگان (Erigon)، اتریوم جی اس (EthereumJS)، گث (Geth)، ندر مایند (Nethermind)، نیمباس (Nimbus)، لایت هاوس (Lighthouse)، لودستار (Lodestar)، کوییلت (Quilt)، پریسم (Prysm) و تکو (Teku)، که در پیاده سازی کلاینت های نسخه دوم اتریوم مشارکت داشتند هم در رویداد آمفورا حاضر شدند.دستور کار نشست آمفورا شامل پنج بخش مختلف بود که همگی با موفقیت انجام شدند. برای رسیدن به مرحله پایانی یا همان «M5»، یک شبکه آزمایشی مبتنی بر اثبات کار متشکل از ۱۰,۰۰۰ اعتبارسنج در ۱۰۰ نود به اثبات سهام منتقل شد و زنجیره را به مرحله نهایی رساند.سرانجام در ۱۴ اکتبر (۲۲ مهر) نسخه پایدارتر و نهایی شبکه آزمایشی آمفورا دِو نت یا همان پیتوس، با هدف تسهیل آزمایش های بعدی راه اندازی شد.چندی پیش هم در ۸ اکتبر (۱۶ مهر) یک به روزرسانی آزمایشی برای انتقال اتریوم به نسخه دوم، در یک شبکه آزمایشی چندکلاینتی مخفی، با موفقیت انجام شده بود.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اتریوم یک گام دیگر به نسخه ۲.۰ نزدیک‌تر می‌شود؛ آزمایش موفقیت‌آمیز انتقال به اثبات سهام از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×