روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ولادیمیر پوتین: ارزهای دیجیتال در نوع خود ارزشمند هستند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ منتشر شد.

ولادیمیر پوتین: ارزهای دیجیتال در نوع خود ارزشمند هستند

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، گفته است ارزهای دیجیتال ارزشمند هستند، اما فعلاً نمی توان از آنها به عنوان جایگزین دلار در مبادلات نفتی استفاده کرد. به گزارش سی ان بی سی، الکساندر نواک (Alexander Novak)، معاون نخست وزیر روسیه، چند ماه پیش گفته بود اگر آمریکا دست از اعمال تحریم های اقتصادی هدفمند برندارد، ممکن است این کشور میزان استفاده از دلار […]

The post ولادیمیر پوتین: ارزهای دیجیتال در نوع خود ارزشمند هستند appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ولادیمیر پوتین: ارزهای دیجیتال در نوع خود ارزشمند هستند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×