روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل‌گر مطرح: عبور قیمت بیت کوین از اوج تاریخی ممکن است برای آلت کوین ‌ها بد باشد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ منتشر شد.

تحلیل‌گر مطرح: عبور قیمت بیت کوین از اوج تاریخی ممکن است برای آلت کوین ‌ها بد باشد

یکی از تحلیل گران مطرح بازار ارزهای دیجیتال می گوید ادامه روند صعودی بیت کوین می تواند با بروز ضعف در بازار آلت کوین ها، به ویژه ارزهای کمترشناخته شده همراه شود. به گزارش دیلی هودل، دون آلت (DonAlt)، تحلیل گر مشهور بازار ارزهای دیجیتال، در آخرین خبرنامه وب سایت تحلیلی تکنیکال راوندآپ (TechnicalRoundup)، گفته است راه اندازی صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) بیت […]

The post تحلیل گر مطرح: عبور قیمت بیت کوین از اوج تاریخی ممکن است برای آلت کوین ها بد باشد appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل‌گر مطرح: عبور قیمت بیت کوین از اوج تاریخی ممکن است برای آلت کوین ‌ها بد باشد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×