روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " «رمزارز ملی» با پشتوانه مشخص و به‌شکل آزمایشی اجرا شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ منتشر شد.

«رمزارز ملی» با پشتوانه مشخص و به‌شکل آزمایشی اجرا شود

اصغر سلیمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته است مجلس مخالفتی با اجرای آزمایشی طرح ارز دیجیتال ملی ندارد. او معتقد است ارز دیجیتال ملی ایران باید پشتوانه ای مانند نفت داشته باشد. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایسنا، سلیمی درباره راه اندازی احتمالی ارز دیجیتال ملی از سوی بانک مرکزی، گفته است: بحث راه اندازی رمزارز ملی هنوز […]

The post «رمزارز ملی» با پشتوانه مشخص و به شکل آزمایشی اجرا شود appeared first on ارزدیجیتال.

اصغر سلیمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته است مجلس مخالفتی با اجرای آزمایشی طرح ارز دیجیتال ملی ندارد. او معتقد است ارز دیجیتال ملی ایران باید پشتوانه ای مانند نفت داشته باشد.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایسنا، سلیمی درباره راه اندازی احتمالی ارز دیجیتال ملی از سوی بانک مرکزی، گفته است:اگر از ظرفیت های داخلی بهتر استفاده کنیم می توانیم نسخه بومی رمزارزها را به مردم ارائه دهیم تا آنان بتوانند در یک جای مطمئن، قانونمند و با پشتوانه سرمایه گذاری کنند. وقتی پشتوانه نفت را داشته باشد سود اقتصادی هم به دنبال دارد و اگر موضوع رمز ارز ملی به شکل آزمایشی در کشور اجرا شود و نقاط ضعف و قوت آن شناسایی شود، مخالفتی با آن نداریم و در صورت داشتن پشتوانه، مردم هم از آن حمایت می کنند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " «رمزارز ملی» با پشتوانه مشخص و به‌شکل آزمایشی اجرا شود از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×