روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " دلیل ممنوعیت‌های اخیر چین در حوزه ارزهای دیجیتال چه بود؟ رئیس سابق بانک مرکزی این کشور پاسخ می‌دهد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ منتشر شد.

دلیل ممنوعیت‌های اخیر چین در حوزه ارزهای دیجیتال چه بود؟ رئیس سابق بانک مرکزی این کشور پاسخ می‌دهد

ژو شیائوچوان (Zhou Xiaochuan)، رئیس سابق بانک مرکزی چین، می گوید استفاده از ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز در پرداخت ها، روش مناسبی برای سیستم اقتصادی سنتی نیست. به گزارش یوتودی، رئیس سابق بانک مرکزی چین، درباره نقش ارزهای دیجیتال ملی (CBDC) بر اقتصاد مدرن صحبت کرده و نظرات خود را در رابطه با دلایل اصلی ممنوعیت ارزهای دیجیتال […]

The post دلیل ممنوعیت های اخیر چین در حوزه ارزهای دیجیتال چه بود؟ رئیس سابق بانک مرکزی این کشور پاسخ می دهد appeared first on ارزدیجیتال.

ژو شیائوچوان (Zhou Xiaochuan)، رئیس سابق بانک مرکزی چین، می گوید استفاده از ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز در پرداخت ها، روش مناسبی برای سیستم اقتصادی سنتی نیست.به گزارش یوتودی، رئیس سابق بانک مرکزی چین، درباره نقش ارزهای دیجیتال ملی (CBDC) بر اقتصاد مدرن صحبت کرده و نظرات خود را در رابطه با دلایل اصلی ممنوعیت ارزهای دیجیتال در چین به اشتراک گذاشته است.شیائوچوان می گوید کشورهای دیگر از روش های مختلفی برای پیاده سازی ارزهای دیجیتال در سیستم اقتصادی خود استفاده می کنند، در حالی که چین می خواهد بهترین راه ممکن را پیدا کند.او به این نکته اشاره کرده که اساسی ترین قابلیت یک ارز، استفاده از آن در پرداخت هاست و اگر ارزی این قابلیت را نداشته باشد در سیستم اقتصادی فعلی ناکارآمد خواهد بود. به عقیده او یک ارز می تواند قابلیت ذخیره کردن ارزش داشته باشد و در عین حال در پرداخت ها هم مورد استفاده قرار گیرد.به گفته شیائوچوان، زمانی که ارزهای دیجیتال ملی معرفی شوند، اقتصاد جهانی از مزایای زیادی مانند کاهش هزینه ها، ثبات و سهولت بیشتر بهره مند خواهد شد. این ارزها مناسب تر هستند و نسبت به روش های پرداختی قدیمی انعطاف پذیری بیشتری دارند. کسب وکارها هم از مزیت های دیجیتالی شدن اقتصاد بهره مند خواهند شد و کسب وکارهای کوچک می توانند چهارچوب های حسابرسی ساده تر و موثرتری ایجاد کنند.رئیس سابق بانک مرکزی چین با اشاره به ممنوع شدن ارزهای دیجیتال و استخراج آنها در این کشور گفت که این اتفاق مربوط به «بقای بهترین هاست»، چراکه به عقیده او ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین، مناسب ترین روش پرداختی در سیستم اقتصاد سنتی نیستند.شیائوچوان در بخشی از صحبت های خود به تراکم شبکه، سرعت پایین انجام تراکنش ها و دیگر مشکلات مربوط به مقیاس پذیری اشاره کرد که به گفته او ارزهای دیجیتال مدرن با آنها مواجه هستند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دلیل ممنوعیت‌های اخیر چین در حوزه ارزهای دیجیتال چه بود؟ رئیس سابق بانک مرکزی این کشور پاسخ می‌دهد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×