روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " گزارش: این احتمال وجود دارد که استیبل کوین‌ها تحت نظارت sec قرار بگیرند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ منتشر شد.

گزارش: این احتمال وجود دارد که استیبل کوین‌ها تحت نظارت sec قرار بگیرند

گزارش های تازه نشان می دهد که احتمالاً در آینده ای نزدیک مقامات آمریکایی مسئولیت نظارت بر استیبل کوین ها را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور واگذار می کنند. سیاست های جدید این کمیسیون می تواند بر فعالیت ارزهای دیجیتال باثباتی مانند تتر تأثیر بگذارد. به گزارش کریپتو بریفینگ، بلومبرگ به تازگی گزارشی را منتشر کرده که نشان می دهد ممکن […]

The post گزارش: این احتمال وجود دارد که استیبل کوین ها تحت نظارت SEC قرار بگیرند appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گزارش: این احتمال وجود دارد که استیبل کوین‌ها تحت نظارت sec قرار بگیرند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×